21 квітня в Бучі відбувся матч Кудрівка-Нива – Вікторія в рамках 5 туру Чемпіонської Першої ліги

Дебют матчу особливо нічим вболівальникам не запам’ятався. Команди пробували реалізувати власні моменти, але особливо гострих ситуацій біля воріт суперника так і не створили.
На 38-й хвилині Байдал збив Захаревича й арбітр призначив стандарт. Коркішко подав зі штрафного, Вечурко головою пробив у дальній кут – 1:0. Голкіпер сумчан Литвиненко нічим зарадити не зміг.

Після пропущеного голу гості перехопили ініціативу й намагалися зрівняти рахунок. Проте на 80-й хвилині питання про перемогу Кудрівки-Ниви було знято. Вікторія пішла на розіграш кутового і господарі скористалася цим. Тепляков віддав на Нехтія, останній обіграв голкіпера і забив у порожні ворота – 2:0.

Перемога дозволила команді з Бучі піднятися на 9 сходинку в турнірній таблиці, а Вікторія опустилася на останнє місце.

Наступний матч наша команда зіграє в Сумах 28 квітня проти Агробізнесу.