25 листопада в заключному 18 турі Лівий Берег зіграв матч з Вікторією

Це був поєдинок другої та третьої команди групи. Вже шість матчів поспіль столичний клуб не пропускав голів в чемпіонаті і прагнув продовжити цю серію. “Вікторія” в минулій грі зазнала першої домашньої поразки у Першій лізі, поступившись лідеру групи Інгульцю.

На початку зустрічі більше контролювали м’яч гості, але відкрили рахунок кияни. Відзначився Когут. Іван з меж штрафної пробив у дальній кут – 1:0. Через дев’ять хвилин господарі збільшили свою перевагу. Капітан “Лівого Берега” Співаков потужно пробив у верхній кут – 2:0. Наприкінці тайму Якимів довів рахунок до розгромного – 3:0. З таким рахунком підопічні Анатолія Безсмерного пішли на перерву.

На початку другого тайму гарну можливість забити м’яч престижу втратили гості, коли Шаврін не зміг реалзіувати пенальті. А ось господарі свій момент реалізували. Вдруге у грі відзначився Співаков – 4:0. Крапку у матчі на 84-й хвилині поставив Руслан Дедух – 5:0.

Після поразки сумчани опустилися на четверте місце в групі. До зустрічі в наступному 2024 році!