28 квітня на головній арені Сумської області стадіоні «Ювілейний» Вікторія приймала Агробізнес. Це був матч 6 туру Чемпіонської Першої ліги

У першій половині зустрічі було багато боротьби, а ось конструктиву не вистачало. У позиційному футболі було чимало проблем в обох команд. Більше грали першим номером гості, але довести свої атаки до логічного завершення не вдавалося. Перший тайм так і завершився без голів.

Після перерви активніше заграли господарі, але помилки не дозволяли створити небезпечні моменти. Був дуже повільний та в’язкий футбол з великою кількістю фолів зі сторін обох команд. Як не дивно, але ризикувати ніхто не хотів.

Усе змінилося на 67-й хвилині: Нич після помилки захисників перехопив м’яч і з меж штрафної пробив у ближній кут – 1:0. У підсумку, дебютна перемога підопічних Безсмертного у 2024 році.

Наступний матч наша команда зіграє 3 травня в Сумах.