Півзахисник Сергій Копил та нападник Назарій Нич будуть захищати кольори «Вікторії». Футболісти перейшли на правах оренди з черкаського “ЛНЗ”
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_14-32-56.jpg)
Similar Posts
![Домашнє фіаско в матчі з “Нікополем”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/6-768x512.png)
Домашнє фіаско в матчі з “Нікополем”
Сьогодні в Миколаївці відбувся матч 6 туру Другої ліги. «Вікторія» приймала вдома «Нікополь». Дебют зустрічі був за гостями, які на 10 хвилині перший раз потурбували Воробея: після розіграшу кутового Гранкін не встиг за Матвєєвим, який потужним ударом вивів «Нікополь» вперед. Проте попереду було багато часу й «Вікторія» продовжувала атакувати. Тільки ближче до середини першого тайму…
![Важкий матч із ЛНЗ](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/08/шпир-768x512.png)
Важкий матч із ЛНЗ
23 серпня на стадіоні «Черкаси-арена» грали в футбол ЛНЗ та Вікторія. Це був матч 1/16 Кубка України. Перший тайм пройшов доволі цікаво: команди грали у «відкритий» футбол, часто атакували. Рахунок у протистоянні відкрили сумчани: Ульянов навісив на Покотилюка, той головою відправив м’яч на правий фланг Мишенку й півзахисник ефектним ударом в «дев’ятку» засмутив голкіпера ЛНЗ….
![Гірник-Спорт і Вікторія нічиєю відкрили 14-й тур Першої ліги](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-31_12-40-58-768x512.jpg)
Гірник-Спорт і Вікторія нічиєю відкрили 14-й тур Першої ліги
У рамках чотирнадцятого туру української Першої ліги у четвер, 26 жовтня, Гірник-Спорт приймав Вікторію Сумчани у першому таймі сформували комфортну для себе перевагу у два м’ячі. Тоді забивали Курелєх та Здирко. Проте вона була втрачена на початку другого тайму: Черткоєву та Посєвкіну двічі вдалося засмутити голкіпера Вікторії Шеліхова. Після такого перебігу подій гості спробували забити…
![«Вікторія» впевнено обігрує глухівську команду «Велетень» з рахунком 4-1](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-768x566.png)
«Вікторія» впевнено обігрує глухівську команду «Велетень» з рахунком 4-1
Матч проходив в рамках розіграшу «Кубка Михайла Фоменка». Після першого тайму «господарі» вели з мінімальним рахунком 1-0. На початку зустрічі Лозовий скористався помилкою захисника, обвів голкіпера й поцілив у порожні ворота. Одразу після пререрви глухівчанам вдалося зрівняти рахунок: Богдан Душин вийшов сам на сам з воротарем та влучно поцілив у кут воріт. Нічийний рахунок зберігався до…
![Вікторія припиняє свої виступи в Кубку України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-31_12-57-20-768x512.jpg)
Вікторія припиняє свої виступи в Кубку України
Вікторія 30 жовтня зіграла матч 1/4 Кубка України проти донецького Шахтаря Від стартового свистка гості притиснули суперника до його штрафного та почали методично розхитувати оборону сумчан, що, між іншим, вважається найкращою в Першій лізі. Після кількох спроб увійти до карного майданчика через фланги “гірники” на 17-й хвилині провели результативну атаку по центру й відкрили рахунок:…
![У Вікторії кадрові втрати](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-02_09-53-59-768x512.jpg)
У Вікторії кадрові втрати
Головний тренер Анатолій Безсмертний про кадрові втрати команди: “Подякували за гру захиснику Андрію Неліну, нападнику Вадиму Шавріну, голкіперу Денису Шеліхову та півзахиснику Олексію Савченку. Вони багато зробили для нашого футбольного клубу, але прийшов час змін в команді.” Нещодавно “Віктрію” покинув також півзахисник Антон Байдал.