23 серпня на стадіоні «Черкаси-арена» грали в футбол ЛНЗ та Вікторія. Це був матч 1/16 Кубка України.

Перший тайм пройшов доволі цікаво: команди грали у «відкритий» футбол, часто атакували. Рахунок у протистоянні відкрили сумчани: Ульянов навісив на Покотилюка, той головою відправив м’яч на правий фланг Мишенку й півзахисник ефектним ударом в «дев’ятку» засмутив голкіпера ЛНЗ.

Під час другої половини матчу футболісти Вікторії відійшли в тотальну оборону, рідко виходили на половину поля суперника, мало контролювали м’яч.

Штурмуючи захисні редути гостей, ЛНЗ мав свої гарні моменти: Шестаков та Пасіч кілька разів могли зрівнювати рахунок, але виручав сумчан голкіпер Шеліхов. Останній наразі перебуває в гарній ігровій формі й демонструє впевнену гру в усіх кубкових протистояннях (Дружба, Інгулець, ЛНЗ).

На останні хвилини ЛНЗ виставив на поле вже основний склад, але й свіжі футболісти не змогли вплинути на фінальний результат. У підсумку 0-1. Важка перемога, яка виводить Вікторію в 1/8 Кубка країни.