Вікторія 30 жовтня зіграла матч 1/4 Кубка України проти донецького Шахтаря

Від стартового свистка гості притиснули суперника до його штрафного та почали методично розхитувати оборону сумчан, що, між іншим, вважається найкращою в Першій лізі. Після кількох спроб увійти до карного майданчика через фланги “гірники” на 17-й хвилині провели результативну атаку по центру й відкрили рахунок: Судаков заграв Келсі, той відкинув під удар Назарині, який потужним пострілом з-за меж штрафного пробив голкіпера «Вікторії» – 0:1. А вже за три хвилини підопічні Маріно Пушича подвоїли перевагу: Ракіцький пасом з глибини знайшов Зубкова, а той дальнім ударом з льоту поцілив у правий нижній кут – 0:2. «Гірники» продовжували повністю контролювати хід гри і час від часу створювали гостроту біля воріт господарів.

На старті другої половини команди обмінялися небезпечними ударами Судакова (над поперечиною) і Мишенка (блокував Ракіцький), але в цілому темп гри дещо знизився, гострих моментів було небагато. Міг відзначити голом свою появу на полі Егіналду, коли увійшов з правого флангу до карної зони і несподівано пробив, проте воротар зреагував. Господарі теж кілька разів потурбували Різника спробами здалеку – без жодних проблем для кіпера донеччан. А під завершення поєдинку «оранжево-чорні» провели серію дуже небезпечних атак. І все ж на 90+1-й хвилині “гірникам” вдалося забити ще: Судаков подав з правого кутового на ближню стійку, а капітан донеччан у цьому матчі Ракіцький зіграв на випередження і головою підрізав м’яч у дальній кут.

3:0 – «Шахтар» перемагає «Вікторію» та виходить до півфіналу Кубка України