Матч проходив в рамках розіграшу «Кубка Михайла Фоменка».

Після першого тайму «господарі» вели з мінімальним рахунком 1-0. На початку зустрічі Лозовий скористався помилкою захисника, обвів голкіпера й поцілив у порожні ворота.

Одразу після пререрви глухівчанам вдалося зрівняти рахунок: Богдан Душин вийшов сам на сам з воротарем та влучно поцілив у кут воріт. Нічийний рахунок зберігався до 55 хвилини, коли Без’язичний відповів на пас з флангу та забив красивий гол. Через 5 хвилин він знову відзначився в тому ж стилі. Крапку у матчі поставив півзахисник Яременко, спрямувавши м’яч під поперечку після позиційної помилки захисників.

Наступний матч ФК «Вікторія» зіграє з командою «Суми». Матч відбудеться в понеділок, 15 березня.

2-400x291 «Вікторія» впевнено обігрує глухівську команду «Велетень» з рахунком 4-1