![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-31_12-40-58.jpg)
Similar Posts
![Упевнена перемога над командою з Кременчука](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/392940923_718689973633171_4271170004290458335_n-768x512.jpg)
Упевнена перемога над командою з Кременчука
13 жовтня сумчани вдома на Ювілейному приймали Кремінь, який на той момент перебував на останній сходинці в турнірній таблиці чемпіонату Початок матчу через повітряну тривогу в Сумській області затримався на дві години. Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі. На початку матчу Покотилюк після скидки Шавріна міг запалити рахунок на табло, але удар вийшом не…
![З Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-1-768x511.png)
З Днем народження!
Наші вітання півзахиснику Дмитру Єременку! Бажаємо здоров‘я, радості, натхнення та невичерпного оптимізму! Нехай твої бажання і мрії завжди потрапляють точно в ціль!
![Підписали вихованця Шахтаря](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/Безымянный-1-768x512.jpg)
Підписали вихованця Шахтаря
33-річний український нападник Вадим Шаврін поставив підпис під контрактом із «Вікторією». Для нас майбутній сезон стане першим на професійному рівні. Шаврін — вихованець «Шахтаря» і в червні 2007 року провів один матч за головну команду «гірників». Після декількох сезонів в «Шахтарі-3» він грав за алчевську «Сталь», «Олімпік», «Волинь», «Зірку», «Полтаву», «Геліос», «Миколаїв», краматорський «Авангард» і «Полісся». Минулий…
![Святкуємо перемогу над киянами на Ювілейному](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-24_22-19-27-768x512.jpg)
Святкуємо перемогу над киянами на Ювілейному
23 вересня Вікторія приймала вдома Лівий Берег. Матч проходив в рамках IX туру Першої ліги ПФЛ. Боротьба йшла за 2 місце в групі Б Перший тайм пройшов за рівної гри, форварди обох команд мали свої моменти, проте не змогли відзначитися. На початку другої половини зустрічі захисник Дмитро Ульянов схопив необов’язкову другу жовту, яка автоматично перетворилася…
![«Вікторія» в півфіналі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-768x507.png)
«Вікторія» в півфіналі
12 червня команда «Вікторія» вдома приймала ФК «Суми» в рамках ІІ чвертьфінального матчу чемпіонату ААФУ. На підопічних Куценка безперечно очікував важкий поєдинок, адже команда з Миколаївки була налаштована будь-якою ціною реабілітувались після поразки на виїзді з рахунком 2-1. Із перших секунд матчу футболісти «Вікторії» активно розпочали матч. Уже Кузьмін на 10 хвилині прорвався з лівого…
![У матчі в Полтаві сильнішого не виявили](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-04_18-05-01-e1693840310543-768x512.jpg)
У матчі в Полтаві сильнішого не виявили
3 серпня на стадіоні «Молодіжний» відбувся матч VI туру Першої ліги, в якому Полтава приймала Вікторію Початок матчу, як і увесь перший тайм, видався достатньо динамічним. Одразу могли відзначитися Сасовський та Вівдич: захиснику Вікторії влучно пробити головою завадив Варцаба, а нападник Полтави не влучив по м’ячу. Гра йшла на зустрічних курсах, аж поки Копитов своєю…