23 вересня Вікторія приймала вдома Лівий Берег. Матч проходив в рамках IX туру Першої ліги ПФЛ. Боротьба йшла за 2 місце в групі Б

Перший тайм пройшов за рівної гри, форварди обох команд мали свої моменти, проте не змогли відзначитися. На початку другої половини зустрічі захисник Дмитро Ульянов схопив необов’язкову другу жовту, яка автоматично перетворилася на червону. Замість Вадима Шавріна вийшов Дмитро Сахно й сумчани «окопалися» на власній половині поля, збивши темп гри.

Отримавши кількісну перевагу, команда з Києва не змогла проявити себе й засмутити воротаря Дениса Шеліхова, натомість сама отримала пенальті у власні ворота за 10 хвилин до закінчення матчу. До позначки підійшов Денис Долінський і впевненим ударом запалив рахунок на табло 1-0.

Так зустріч і закінчилася. Важка, але дуже потрібна перемога Вікторії.

Наступний матч сумчани зіграють кубковий поєдинок з Минаєм 27 вересня на стадіоні Ювілейний.