3 серпня на стадіоні «Молодіжний» відбувся матч VI туру Першої ліги, в якому Полтава приймала Вікторію

Початок матчу, як і увесь перший тайм, видався достатньо динамічним. Одразу могли відзначитися Сасовський та Вівдич: захиснику Вікторії влучно пробити головою завадив Варцаба, а нападник Полтави не влучив по м’ячу.

Гра йшла на зустрічних курсах, аж поки Копитов своєю передачею з правого флангу не розрізав оборону сумчан так, що Відвичу залишилося лише підставити ногу й відправити шкіряного у ворота Литвиненка. 1-0.

Проте зрівняти рахунок гостям вдалося вже через 10 хвилин: Мишенко з метрів 20-ти потужно й точно пробив в кут воріт. 1-1.

У другому таймі обидві команди не збавляли обертів, проте доля поєдинку вирішилася в останню 10-ти хвилинку. Спочатку Горжуй отримав передачу з глибини поля й класно пробив, засмутивши цим голкіпера сумчан, а потім Шаврін головою після подачі Ульянова з лівого флангу забив не менш ефектний гол.

У підсумку нічия. Команда Анатолія Безсмертного не програє 6 останніх матчів в Першій лізі й зберігає за собою 2 місце в групі.

Наступний матч Вікторія зіграє з Черніговом на стадіоні «Ювілейний» у Сумах.