13 жовтня сумчани вдома на Ювілейному приймали Кремінь, який на той момент перебував на останній сходинці в турнірній таблиці чемпіонату

Початок матчу через повітряну тривогу в Сумській області затримався на дві години. Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі. На початку матчу Покотилюк після скидки Шавріна міг запалити рахунок на табло, але удар вийшом не точним.

На 28 хвилині рахунок у матчі відкрили сумчани: після подачі Ульянова з лівого флангу головою відзначився нападник Шаврін – 1:0. До перерви футболісти Кремня мали можливість зрівняти рахунок, але Андрій Савіцький не скористався моментом, направивши м’яч повз ворота.

У другому таймі сумчани забивали ще двічі з пенальті: Байдал та Савченко впевнено переграли голкіпера гостей. Варто відзначити чудову та єдину нагоду відквитати один м’яч мав Олександр Дихтярук, але наш воротар Шеліхов відбив удар захисника.

Так матч і закінчився – 3:0.

21 жовтня сумчани вдома поміряються силами з командою Діназ.