7 жовтня в Умані відбувся матч ХІ туру Першої ліги “Металург” – “Вікторія”

Дебют поєдинку обидві команди розпочали активно, мали свої гольові моменти, демонстрували відкритий футбол. Все змінилося на 30 хвилині. Тоді захисник Дмитро Сахно отримав другий гірчичник і був вилучений з поля. Одразу після цього “Металургу” вдалося швидко відкрити рахунок – відзначився Буряк. Також у першому таймі запам’ятався удар Крапивного – м’яч влучив у поперечку. Могли забивати також за сумчан Байдал та Шаврін.

Другий там розпочався з повітряної тривоги, яка тривала півтори години. Анатолій Безсмертний був вимушений посилювати оборону, замінивши нападника Шавріна. Повернувшись на поле, “Металург” швидко організував другий м’яч. Валерій Сад до асисту додав ще й гол: самотужки протягнув м’яч через центр і вміло пробив з-за меж штрафного.

За рахунку 2:0 “Металург” спокійно втримав перевагу, а сумчани втратили важливі очки у матчі з прямим конкурентом.

14 жовтня “Вікторія” зіграє з “Кремнем”.