1 жовтня на стадіоні Ювілейний Вікторія грала з Маріуполем в рамках Х туру Першої ліги ПФЛ

Команда Анатолія Безсмертного вже змагалася з маріупольцями на виїзді за 3 очки, проте зустріч 27 липня закінчилася нічиєю.

Перший там розпочався досить жваво, але перший по-справжньому небезпечний момент стався на 16 хвилині. Тоді зі штрафного пробив у ближній кут Савченко, але голкіпер Караващенко був на місці. На 29 хвилині контратакували гості. Тоді Теплякову не дав запалити рахунок на табло Шеліхов.

Другий тайм порадував вболівальників рясною кількістю моментів. На 69 хвилині Байдал міг закрутити м’яч в дев’ятку, але забракло точності. На 84 хвилині у штрафній сумчан сталася справжня пожежа: Пантелейчук гостро прострілив з лівого флангу, зав’язалася боротьба, в результаті якої м’яч влучив в поперечину. Під завісу поєдинку, вже в компенсовани арбітром час, міг забивати головою Сасовський, проте футбольна фортуна того дня була не на боці захисника Вікторії.

У підсумку – суха нічия 0:0. Наступний матч наша команда зіграє з запорізьким Металургом на виїзді 7 жовтня.