17 жовтня в гості до дніпровської «Перемоги» завітала «Вікторія». Це був передостанній тур першого кола чемпіонату Другої ліги.

Гостріше почали перший тайм господарі. На 27 хвилині після грубої помилки захисника Ігора Чередніченка Джаба Фхакадзе отримав можливість вийти сам на сам з голкіпером і відкрити рахунок 1-0.
Другий тайм пройшов із мінімальною кількістю гострих моментів. «Перемога» закрилася на власній половині поля, а вся боротьба відбувалася переважно в центрі поля. На 47 хвилині Микита Донгаузер заробив пенальті, проте Артем Радченко з 11-метрової позначки пробив поруч із стійкою. Під завісу матчу півзахисник «Вікторії» Володимир Черніков під час зіткнення зі своїм опонентом отримав важку травму руки: карета «швидкої» була вимушена його госпіталізувати прямо з футбольного поля.
Гості великими силами пішли вперед, але дніпряни самовіддано захищалися й гостро контратакували. У підсумку цифри на табло так і не змінилися.

Наступний матч наша команда зіграє з ФК «Полтава» вже наступної суботи, 23 жовтня.