На стадії 1/8 фіналу Минай поступився Вікторії. Сталося це 27 вересня на стадіоні Ювілейний

Резерв Володимира Шарана створив декілька гострих моментів біля воріт Шеліхова, проте відзначитись так і не вдалось. Натомість і за сумчан було кому забивати: свої нагоди мали Євпак, Байдал та Шаврін. А ось свій гол господарі забили у дебюті другого тайму. На 47 хвилині Савченко навісив із кутового й Сасовський головою відправив шкіряного у ворота.

За мить захисник Вікторії міг оформити дубль, але влучив у перекладину. Під занавіс матчу гра пішла на зустрічних курсах, але атаки часто-густо закінчувалися неточними ударами. Пару раз виручив закарпатців голкіпер Кемкін, завадивши сумчанам достроково святкувати успіх. У підсумку – чергова перемога сумчан з мінімальною перевагою в один м’яч.

Вже 1 жовтня до Сум приїдуть маріупольці аби помірятися силами з нашою командою. Матч відбудеться на стадіоні Ювілейний й розпочнеться о 13:00.