25 березня на стадіоні “Юність” у Волочиську відбувся матч “Агробізнес” – “Вікторія”. З перших хвилин розпочали атакувати ворота суперників гості, але завдяки захисній ланці волочищан реалізувати свої моменти сумчани не змогли. Через погодні умови газон стадіону не сприяв комбінаційному футболу, тому у матчі було багато боротьби, але відкрити рахунок у першому таймі командам не вдалося.

У другому таймі на 63-й хвилині був створений перший небезпечний момент: Станіслав Шарай пробивав у дальній кут, але Роман Слива вибив м’яч з порожніх воріт господарів поєдинку. У другій половині тайму “Вікторія” пішла усіми силами вперед, але засмутити голкіпера так і не вдалося. На 83-й хвилині Роман Толочко наважився на удар з-за меж штрафної, сумчан у тому моменті врятував Шеліхов. Матч завершився боєвою нічиєю 0:0