9 вересня на “Ювілейному” “Вікторія” зіграла матч із “Черніговом” в рамках 7 туру Першої ліги

Перший небезпечний момент стався на десятій хвилині, коли Мишенко пробив потужно, але у площину воріт не влучив. Хоча до цього більше тримали м’яч гості. “Сіверяни” свій момент не змарнували. Павло Федосов з меж штрафної пробив у ближній кут – 0:1. Варто відзначити результативну передачу Стрільця. Наприкінці першого тайму господарі все ж досягнули свого. Галенко скинув, а Мишенко з близької відстані розстріляв ворота – 1:1.

Після перерви обидва суперники проявляли своє бажання вирвати перемогу, але помилки у перехідній фазі не дозволяли їм створювати гостроту у заключній третині поля. Наприкінці зустрічі темп суттєво сповільнився, але на 88-й хвилині за фол проти Байдала арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Порушував правила Віталій Мендей. Одинадцятиметровий реалізував досвідчений Вадим Шаврін – 2:1. Четверта у сезоні перемога “Вікторії”.

Наступний матч сумчани зіграють з ФК “Інгулець” на виїзді.