Футболісти «Вікторії» сьогодні провели товариську зустріч із полтавською командою «Олімпія». На харківській базі «Металіста», де команда Родіонова зараз перебуває на тренувальному зборі, миколаївська команда зустрілась зі своїм давнім суперником. Олімпія (Савинці) у 2020 році вирвала перемогу у «Вікторії» в фіналі Кубка аматорів, щоправда у чемпіонаті поступилась. Сьогодні ж суперники розійшлись мирно, залишивши ворота команд цнотливими. Рахунок зустрічі 0:0.
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-15_14-44-36-e1613393166986.jpg)
Similar Posts
![Вікторія в 1/4 Кубка України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-28_18-35-12-768x512.jpg)
Вікторія в 1/4 Кубка України
На стадії 1/8 фіналу Минай поступився Вікторії. Сталося це 27 вересня на стадіоні Ювілейний Резерв Володимира Шарана створив декілька гострих моментів біля воріт Шеліхова, проте відзначитись так і не вдалось. Натомість і за сумчан було кому забивати: свої нагоди мали Євпак, Байдал та Шаврін. А ось свій гол господарі забили у дебюті другого тайму. На…
![Мінімальна поразка від Інгульця](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_10-32-41-768x512.jpg)
Мінімальна поразка від Інгульця
У рамках 17 туру Першої ліги (група Б) відбувся матч Вікторія – Інгулець Поєдинок відбувся на Ювілейному, розпочавшись із годинною затримкою через повітряну тривогу. Сумчани в домашньому матчі намагалася реабілітуватися за поразку у першому колі. Підопічні Безсмертного зараз перебувають у хорошому ігровому тонусі – команда не програє з 13 жовтня. “Інгулець” наприкінці осінньої частини сезону…
![Важкий матч із ЛНЗ](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/08/шпир-768x512.png)
Важкий матч із ЛНЗ
23 серпня на стадіоні «Черкаси-арена» грали в футбол ЛНЗ та Вікторія. Це був матч 1/16 Кубка України. Перший тайм пройшов доволі цікаво: команди грали у «відкритий» футбол, часто атакували. Рахунок у протистоянні відкрили сумчани: Ульянов навісив на Покотилюка, той головою відправив м’яч на правий фланг Мишенку й півзахисник ефектним ударом в «дев’ятку» засмутив голкіпера ЛНЗ….
![Беремо три очки в матчі з “Любомиром”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/lyubomyr_stavyshche-kyyivska-obl-768x580.png)
Беремо три очки в матчі з “Любомиром”
Сьогодні в смт Ставище відбувся матч 19 туру чемпіонату ААФУ між “Любомиром” та “Вікторією”. Перший тайм, крім декількох напівгострих моментів зі сторони команди з Миколаївки, нічим особливим не запам’ятався. “Вікторія” більше володіла м’ячем та впевнено пресингувала суперників. Другий тайм став повною протилежністю першому. Уже на 56 хвилині Аржанов з лівого флангу пасує в центр штрафної…
![Вітаємо новачків в команді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_14-32-56-768x512.jpg)
Вітаємо новачків в команді
Півзахисник Сергій Копил та нападник Назарій Нич будуть захищати кольори «Вікторії». Футболісти перейшли на правах оренди з черкаського “ЛНЗ”