7 вересня на стадіоні Молодіжний в Полтаві одноіменний футбольний клуб приймав команду з Сум. “Вікторія” до цього туру залишалася єдиною у групі, яка ще очок не втрачала.
Обидва футбольні колективи активно розпочали гру, але довести свої атаки до логічного завершення не могли. З реалізацією у суперників у першій половині зустрічі відчувалися проблеми. Поступово темп зустрічі сповільнився. Безумовно, на це також могла вплинути пауза, яка була спричинена повітряною тривогою. На перерву суперники пішли без голів, хоча господарі мали всі шансимвідкрити рахунок.
На жаль, і після перерви до гольових моментів справа не доходила. В середині другого тайму господарі все ж відкрили рахунок. Удар Марусича парирував голкіпер, але першим на добиванні опинився Перебора – 1:0. Вимушена заміна Сисенка спрацювала. Відігратися гості не змогли.
Свій наступний матч Вікторія зіграє 11 вересня проти Маріуполя в Києві.