19 червня в Харкові на стадіоні «Нова Баварія» відбувся перший півфінальний матч чемпіонату ААФУ між «Вовчанськом» та «Вікторією».
Уже на 3 хвилині воротам гостей загрожував Єрмошенко, втім до удару справа не дійшла. Команда з Миколаївки свій перший момент одразу ж реалізувала забивши красивий гол: Касьянов класно віддав пас з глубини поля, вивівши Аржанова на побачення з голкіпером «вовків».
Усе ж довго на відповідь підопічних Березовчука чекати не довелось. Борзенко після розіграшу кутового опинився на дальній стійці, де йому ніхто з захисників «Вікторії» не заважав забити гол. Рахунок на табло 1:1.
Ще до перерви «Вовчанськ» міг вийти вперед, втім знову забракло точності Костюку.
На початку другого тайму 100% момент після прострілу з лівого флангу мав Галушка, але захисник гостей Яценко дібрався першим м’яча, зрізавши «шкіряного» в перекладину.

Зрештою, останні 10 хвилин зустрічі були багатими на події. Анвули двічі мав гарні шанси засмутити Зінченка, втім обидва рази йому забракло швидкості. Натомість, біля воріт «вовків» гостро діяли Касьянов і Корольчук.
Нічия 1:1 у підсумку. Матч-відповідь відбудеться 26 червня в Миколаївці.