Мова про нападника Ярослава Галенка, захисника Богдана Бичкова, півзахисника Дмитра Сахна, нападника Володимира Здирка та захисника Олексія Зозулю.
Бажаємо нашим екс-гравцям успіхів у подальшій футбольній кар’єрі.
Мова про нападника Ярослава Галенка, захисника Богдана Бичкова, півзахисника Дмитра Сахна, нападника Володимира Здирка та захисника Олексія Зозулю.
Бажаємо нашим екс-гравцям успіхів у подальшій футбольній кар’єрі.
Великі новини для всіх футбольних фанів Сумської області та України! ФК “Вікторія” повертається в Першу футбольну лігу! Після року відсутності через російську агресію, команда готова знову засяяти на зеленому полі. Ми всі живемо в умовах війни з її викликами і складнощами. Але завзяття й віра в перемогу нікуди не зникли. Зараз команда повертається з бажанням…
1 жовтня, в п’ятницю, наша команда на виїзді грала з сімферопольською «Таврією» на стадіоні «Мар’янівський». Це був матч 11-го туру Другої ліги в групі Б. Господарі з перших хвилин почали повністю контролювати хід поєдинку. Ще в першому таймі кримчани як мінімум могли забивати чотири м’ячі, натомість забили лише один. На 45 хвилині влучним ударом з…
13 жовтня сумчани вдома на Ювілейному приймали Кремінь, який на той момент перебував на останній сходинці в турнірній таблиці чемпіонату Початок матчу через повітряну тривогу в Сумській області затримався на дві години. Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі. На початку матчу Покотилюк після скидки Шавріна міг запалити рахунок на табло, але удар вийшом не…
ФК «Вікторія» провів товариську зустріч на Харківщині. Цього разу суперником футболістів Радіонова стала легендарна слобожанська команда, що виступає в першій професійній лізі. Раніше суперники зустрічались в рамках Аматорського чемпіонату 2016-2017 рр. Тоді вдома «Вікторія» зіграла внічию, а на виїзді програла. Сьогодні футболісти з Миколаївки, не зважаючи на професійний щабель харків’ян, змогли продемонструвати вольову і злагоджену…
29 березня у Львові відбувся матч “Карпати” – “Вікторія”. Львів’яни підходили до цього протистояння у якості лідера групи. Початок весняної частини сезону легким для підопічних Маркевича не можна було назвати, але три очки у минулому турі все ж набрали. Зимове підсилення поки що не пішло “Вікторії” на користь: два матча поспіль команда не забиває. Господарі…
«Вовчанськ» завжди був для нашої команди серйозним суперником і кожна гра проти нього – це своєрідний екзамен, на який налаштовуєшся по-особливому. Цей поєдинок для «Вікторії» не став виключенням. Перший тайм пройшов на зустрічних курсах і особливо гострими моментами не запам’ятався. Складні погодні умови давалися в знаки, а вітер іноді просто міняв траекторію м’яча й виносив…