«Вікторія» завершила співпрацю за згодою сторін із Богданом Мишенком
Дякуємо футболісту за його внесок у результати команди. Бажаємо успіхів.
«Вікторія» завершила співпрацю за згодою сторін із Богданом Мишенком
Дякуємо футболісту за його внесок у результати команди. Бажаємо успіхів.
Команда Артема Радіонова цього разу забила чотири рази. У рамках 14 туру чемпіонату ААФУ «Вікторія» святкує перемогу з рахунком 4:1 . Вже на початку матчу гості припустилися кількох помилок на власній половині, за що поплатилися двома пропущеними голами: на 8 та 11 хвилинах Кузьмін прицільними ударами засмутив голкіпера суперника. До кінця першого тайму гра дещо…
Уже 2 лютого чинний чемпіон України з футболу серед аматорських команд зустрінеться з командою першої ліги липоводолинським «Альянсом». 5 лютого суперником команди Радіонова буде глухівський «Велетень». Планується також матч із ФК «Тростянець», але дата поки що невідома. Про час і місце зустрічей буде повідомлено додатково.
Футболісти «Вікторії» сьогодні провели товариську зустріч із полтавською командою «Олімпія». На харківській базі «Металіста», де команда Родіонова зараз перебуває на тренувальному зборі, миколаївська команда зустрілась зі своїм давнім суперником. Олімпія (Савинці) у 2020 році вирвала перемогу у «Вікторії» в фіналі Кубка аматорів, щоправда у чемпіонаті поступилась. Сьогодні ж суперники розійшлись мирно, залишивши ворота команд цнотливими….
1 жовтня на стадіоні Ювілейний Вікторія грала з Маріуполем в рамках Х туру Першої ліги ПФЛ Команда Анатолія Безсмертного вже змагалася з маріупольцями на виїзді за 3 очки, проте зустріч 27 липня закінчилася нічиєю. Перший там розпочався досить жваво, але перший по-справжньому небезпечний момент стався на 16 хвилині. Тоді зі штрафного пробив у ближній кут…
Сьогодні в Миколаївці відбувся матч 6 туру Другої ліги. «Вікторія» приймала вдома «Нікополь». Дебют зустрічі був за гостями, які на 10 хвилині перший раз потурбували Воробея: після розіграшу кутового Гранкін не встиг за Матвєєвим, який потужним ударом вивів «Нікополь» вперед. Проте попереду було багато часу й «Вікторія» продовжувала атакувати. Тільки ближче до середини першого тайму…
Усі на стадіон у суботу! Звертаємось до наших вболівальників: нам дуже потрібна ваша підтримка в найпринциповішому матчі з FC SUMY! Ми всі дуже чекаємо цього поєдинку! Зустрінемось 12 червня на стадіоні “Вікторія”, Миколаївка. Разом до перемоги!