Команда Артема Радіонова цього разу забила чотири рази.

У рамках 14 туру чемпіонату ААФУ «Вікторія» святкує перемогу з рахунком 4:1 .

Вже на початку матчу гості припустилися кількох помилок на власній половині, за що поплатилися двома пропущеними голами: на 8 та 11 хвилинах Кузьмін прицільними ударами засмутив голкіпера суперника. До кінця першого тайму гра дещо вирівнялася, але на 38 хвилині, після певного хаосу у штрафному команди з Первомайську, Лозовий, перегравши захисників, влучно спрямував м’яч в дальній від голкіпера кут воріт.

Навіть після рахунку 3:0 команди продовжували дарувати глядачам жвавий атакуючий футбол. Так, на початку другого тайму гостям вдалося відіграти один м’яч: Кіреєв, опинившись в оточенні захисників, зумів влучно спрямувати «шкіряного» в праву «дев’ятку».

Крапку ж у матчі поставив Без’язичний, довівши рахунок до розгромного.

Наступний матч ФК «Вікторія» зіграє з київською «Єдністю» на виїзді вже 10 квітня.