28 серпня на стадіоні «Ювілейний» відбувся матч в рамках V туру Першої ліги ПФЛ між «Вікторією» та «Гірником-Спорт».

Сумчанам у дебюті зустрічі одразу вдалося забити: Машталір з лівого флангу виконав ефектний навіс, який ударом головою з близької відстані замкнув Шаврін. Сталося це на 9 хвилині. 1-0.

Через 13 хвилин вже Жуков вирішив пробити з гострого кута: господарів підстрахувала перекладина воріт. Але на 37 хвилині головою бив й Покотилюк, після чого «шкіряний» влучив у стійку.

У другому таймі тактика тренерів особливо не змінилася. Одразу після свистка рефері Мишенко втратив гарний шанс відзначитися: півзахисник з короткої дистанції сильно, проте не точно, пробив по воротах.

Справжня «пожежа» у штрафному майданчику «гірників» сталася на 66 хвилині. Тоді після навісу сумчан гостей врятувала реакція голкіпера Проценка, який спочатку відбив м’яч у поперечину, а потім витягнув його в стрибку з лінії воріт.

Наприкінці поєдинку «Вікторія» «закрилася» на власній половині поля, дозволяючи собі поодинокі контратаки. Гості ж йшли вперед, але хоча б зрівняти рахунок в них так і не вийшло..

Наступний матч сумчани зіграють з «Полтавою» на виїзді 3 вересня.