Ми раді сповістити, що Артем Шпирьонок, Андрій Нелін, Олександр Литвиненко та Максим Чеглов гратимуть за «Вікторію»
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_18-00-05.jpg)
Similar Posts
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/вітаємо-768x511.png)
Вітаємо іменинника!
Вітаємо з Днем народження нашого нападника Костянтина Без’язичного! Бажаємо здоров’я, благополуччя, творчої наснаги! Нехай твої бажання і мрії завжди потрапляють точно в ціль!
![З Новим Роком, друзі! З Різдвом Христовим!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/12/нг1-768x432.png)
З Новим Роком, друзі! З Різдвом Христовим!
Хай у новорічну ніч на всіх нас чекає справжнє диво, що подарує надзвичайну радість! Хай у домі панують мир та тепло, добробут та любов. Хай кожна хвилина Нового Року буде наповнена змістом та приємними емоціями!
![ФК «Альянс» vs ФК «Вікторія» 02/02/2021](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-02_11-41-22.jpg)
ФК «Альянс» vs ФК «Вікторія» 02/02/2021
Сьогодні відбудеться матч між ФК «Альянс» та ФК «Вікторія». На базі ФЦ «Барса» зустрінеться команда першої ліги та Чемпіон України серед аматорських команд. Удачі вам, хлопці!
![Володимир Романенко – виконуючий обов’язки головного тренера](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/01/Безымянный-1-768x518.png)
Володимир Романенко – виконуючий обов’язки головного тренера
Володимир Романенко готуватиме команду до найближчих виступів у Другій лізі в статусі виконуючого обов’язки головного тренера. На думку керівництва клубу, він має всі необхідні знання та досвід для того, щоб на цьому етапі очолити ФК “Вікторія” Вже 12 лютого команда з Миколаївки зіграє контрольний матч з ФК “Тростянець” в рамках зимового міжсезоння в Харкові. Бажаємо…
![Поразка від “Вовчанська”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_9842-768x512.png)
Поразка від “Вовчанська”
«Вовчанськ» завжди був для нашої команди серйозним суперником і кожна гра проти нього – це своєрідний екзамен, на який налаштовуєшся по-особливому. Цей поєдинок для «Вікторії» не став виключенням. Перший тайм пройшов на зустрічних курсах і особливо гострими моментами не запам’ятався. Складні погодні умови давалися в знаки, а вітер іноді просто міняв траекторію м’яча й виносив…
![Вітаємо з Днем народження Руслана Зарубіна](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/Безымянный-1-1-768x586.png)
Вітаємо з Днем народження Руслана Зарубіна
Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях і якомога більше матчів «на нуль» у складі “Вікторії”!