У рамках 18 туру чемпіонату Другої ліги «Вікторія» 13 листопада приймала «Енергію» з Нової Каховки.

З перших хвилин зустрічі господарі захопили ігрову ініціативу, щоправда відзначитися першими вдалося гостям: завдяки грубій помилці наших центральних захисників Євген Андрощюк, отримавши м’яч з лівого флангу, впритул «розстріляв» ворота Воробея.

«Вікторія» не опустила руки і вже за хвилину рахунок було зрівняно: Дмитро Єременко замкнув передачу від Івана Борисенка, засмутивши голкіпера «Енергії».

На 42 хвилині поле достроково залишив захисник Біжко за грубу гру проти Єременка на підступах до штрафного майданчика.

Так перший тайм і закінчився. 1-1.

Друга половина поєдинку пройшла під диктовку команди з Миколаївки. Залишившись в меншості, «Енергія» «закрилася» на власній половині поля й намагалася втримати бодай нічию.

Проте забити вдруге господарям вдалося на 73 хвилині: Гранкін наважився на удар метрів з 20 і не схибив. 2-1.

Комфортну перевагу у два м’ячі наша команда забезпечила собі вже під завісу матчу. Іван Борисенко на 81 хвилині реалізовує пенальті.

У підсумку 3-1. Наступний матч «Вікторія» зіграє з «Миколаєвом» вже за тиждень.