Вітаємо нашого півзахисника Володимира Чернікова з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, достатку, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що ти загадав сьогодні, неодмінно збувається, а доля дарує приємні сюрпризи!
Вітаємо нашого півзахисника Володимира Чернікова з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, достатку, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що ти загадав сьогодні, неодмінно збувається, а доля дарує приємні сюрпризи!
Команда Артема Радіонова зіграла перший матч у Зимовому Кубку Фоменка. Сьогоднішній суперник один із лідерів першої професійної ліги липоводолинський «Альянс». Матч відбувся за складних погодних умов на полі футбольного центру «Барса» в Сумах. Два тайми «Вікторія» грала різними складами. У підсумку поступились з рахунком 4:1. Наступна гра має відбутися за розкладом.
19 серпня в Демидові місцевий Діназ приймав Вікторію. Це був матч IV туру Першої ліги ПФЛ. Вже в дебюті сумчани отримали свої моменти: Шаврін та Галенко небезпечно головою завдавали удари по воротах, однак нападникам Вікторії забракло точності. Футболісти Діназа ж увійшли в гру достатньо нервово й мали станом на 24 хвилину в своєму активі вже…
З рахунком 0:1 ФК «Вікторія» завершив товариську зустріч із командою Харківського національного університету внутрішніх справ «Універ-Динамо». Єдиним і переможним голом відзначився гравець «Вікторії», що перебуває в команді на перегляді. Наступна гра нашої команди запланована на вівторок 23 лютого.
25 березня на стадіоні “Юність” у Волочиську відбувся матч “Агробізнес” – “Вікторія”. З перших хвилин розпочали атакувати ворота суперників гості, але завдяки захисній ланці волочищан реалізувати свої моменти сумчани не змогли. Через погодні умови газон стадіону не сприяв комбінаційному футболу, тому у матчі було багато боротьби, але відкрити рахунок у першому таймі командам не вдалося….
Вікторія 30 жовтня зіграла матч 1/4 Кубка України проти донецького Шахтаря Від стартового свистка гості притиснули суперника до його штрафного та почали методично розхитувати оборону сумчан, що, між іншим, вважається найкращою в Першій лізі. Після кількох спроб увійти до карного майданчика через фланги “гірники” на 17-й хвилині провели результативну атаку по центру й відкрили рахунок:…
Сезон 2017/18 став надзвичайно вдалим для «Вікторії». Спершу команда впевнено посіла перше місце в групі 2 чемпіонату серед аматорів, а згодом, дійшовши по турнірній сітці до фіналу, перемогла у вирішальному матчі «Таврію-Скіф» – 1:0. Вирішальний м’яч, історичний для команди, на рахунку Володимира Романенка. В сезоні 2018/19 «Вікторія» ледь не повторила минулорічне досягнення: в групі 2…