![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/вітаємо.png)
Similar Posts
![Нічия у матчі з “Маріуполем”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/07/3.-покотилюк-максим-1-768x512.png)
Нічия у матчі з “Маріуполем”
27 липня на стадіоні «Колос» в Борисполі ФСК «Маріуполь» приймав «Вікторію» в рамках І туру Першої ліги України з футболу. У дебюті зустрічі команди демонстрували «обережний» футбол, боротьба йшла переважно в центрі поля. На 14 хвилині, після серії рикошетів в штрафному майданчику «Маріуполя», Покотилюк з Машталіром мали гарні шанси відзначитися: перший влучив в перекладину, а…
![“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/карт-768x512.png)
“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!
«Тут народжуються зірки!». Переходимо від аматорського футболу до професійного: “Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ! Ми це зробили разом! Сьогодні, 24.06.21 рішенням Української асоціації футболу команду з Миколаївки оманду включено до складу учасників чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2021/2022. Відповідне рішення оприлюднено на черговій ХХІХ Конференції Професіональної футбольної ліги України, що пройшла…
![Перемога на виїзді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/лютиж-768x576.png)
Перемога на виїзді
Вчора в матчі 15 туру чемпіонату ААФУ “Вікторія” зустрічалася з “Єдністю”. Команді Артема Радіонова вдалося забити тричі, киянам – тільки один раз. Гра розпочалась у рівній боротьбі та у швидкому темпі, обидві команди намагались грати на атаку. В середині першого тайму “Вікторії” все ж вдалося перехопити ініціативу: вона перевела гру на половину поля господарів, гостріше…
![«Вікторія» здобуває довгоочікувану перемогу](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/logo_new-768x512.png)
«Вікторія» здобуває довгоочікувану перемогу
18 вересня відбувся черговий матч 9 туру Другої ліги: на стадіоні ім. Куца місцевий «Тростянець» приймав команду з Миколаївки. З перших хвилин «Вікторія» взяла ініціативу в свої руки та нав’язувала боротьбу на кожному клаптику поля. Небезпечно діяли в штрафному майданчику Борисенко та Єременко, прицільні постріли завдавав Юрій Цапій. На 42 хвилині через перебор жовтих карток…
![Вікторія припиняє свої виступи в Кубку України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-31_12-57-20-768x512.jpg)
Вікторія припиняє свої виступи в Кубку України
Вікторія 30 жовтня зіграла матч 1/4 Кубка України проти донецького Шахтаря Від стартового свистка гості притиснули суперника до його штрафного та почали методично розхитувати оборону сумчан, що, між іншим, вважається найкращою в Першій лізі. Після кількох спроб увійти до карного майданчика через фланги “гірники” на 17-й хвилині провели результативну атаку по центру й відкрили рахунок:…
![Поразка від запорожців](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-08_15-01-01-768x512.jpg)
Поразка від запорожців
7 жовтня в Умані відбувся матч ХІ туру Першої ліги “Металург” – “Вікторія” Дебют поєдинку обидві команди розпочали активно, мали свої гольові моменти, демонстрували відкритий футбол. Все змінилося на 30 хвилині. Тоді захисник Дмитро Сахно отримав другий гірчичник і був вилучений з поля. Одразу після цього “Металургу” вдалося швидко відкрити рахунок – відзначився Буряк. Також…