![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/зарубін.png)
Similar Posts
![Упевнена перемога над командою з Кременчука](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/392940923_718689973633171_4271170004290458335_n-768x512.jpg)
Упевнена перемога над командою з Кременчука
13 жовтня сумчани вдома на Ювілейному приймали Кремінь, який на той момент перебував на останній сходинці в турнірній таблиці чемпіонату Початок матчу через повітряну тривогу в Сумській області затримався на дві години. Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі. На початку матчу Покотилюк після скидки Шавріна міг запалити рахунок на табло, але удар вийшом не…
![Святкуємо перемогу в матчі з «Лівим берегом»](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/др1-768x580.png)
Святкуємо перемогу в матчі з «Лівим берегом»
1 травня в Миколаївці «Вікторія» провела матч з київським «Лівим берегом». Зустріч завершилася перемогою команди Радіонова – 2:1. Перший тайм матчу пройшов повністю під диктовку господарів, хоча і кияни мали кілька гострих моментів. Першу небезпечну атаку, щоправда, створили гравці «Лівого берегу: на 13 хвилині небезпечно пробив з-за меж штрафної Ставгородський, але прямо в руки Зарубіну….
![Мінімальна поразка від Інгульця](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-20_10-32-41-768x512.jpg)
Мінімальна поразка від Інгульця
У рамках 17 туру Першої ліги (група Б) відбувся матч Вікторія – Інгулець Поєдинок відбувся на Ювілейному, розпочавшись із годинною затримкою через повітряну тривогу. Сумчани в домашньому матчі намагалася реабілітуватися за поразку у першому колі. Підопічні Безсмертного зараз перебувають у хорошому ігровому тонусі – команда не програє з 13 жовтня. “Інгулець” наприкінці осінньої частини сезону…
![Поступаємося в поєдинку з “Вовчанськом”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-24_00-27-59-768x512.jpg)
Поступаємося в поєдинку з “Вовчанськом”
23 серпня на стадіоні Нова-Баварія, що в Харкові, відбувся матч 5 туру Другої ліги між «Вовчанськом» та «Вікторією». Команди підійшли до гри у різному настрої: «вовки» після перемоги над «Олімпією» в Кубку України були в піднесеному стані, гостям же треба було реабілітуватися перед своїми вболівальниками після поразок від «Миколаєва» та «Скорука». Команда з Миколаївки очікувано…
![Вітаємо Сергія Бондаренка з Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/вітаємо2-768x511.png)
Вітаємо Сергія Бондаренка з Днем народження!
З Днем народження вітаємо президента ФК “Вікторія” Сергія Бондаренка! Цього святкового дня бажаємо здоров’я, щастя й добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі та близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен новий день був щедрим на перемоги, багатим на радісні звістки,…
![“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/карт-768x512.png)
“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!
«Тут народжуються зірки!». Переходимо від аматорського футболу до професійного: “Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ! Ми це зробили разом! Сьогодні, 24.06.21 рішенням Української асоціації футболу команду з Миколаївки оманду включено до складу учасників чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2021/2022. Відповідне рішення оприлюднено на черговій ХХІХ Конференції Професіональної футбольної ліги України, що пройшла…