Вітаємо нашого капітана Андрія Неліна з Днем народження! Бажаємо щастя, любові, здоров’я та сил. А ще щоденного натхнення та обов’язкового везіння у потрібну хвилину!
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/карточки.png)
Similar Posts
![Поступаємось ФК «Суми» в першому чвертьфінальному матчі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/11-768x581.png)
Поступаємось ФК «Суми» в першому чвертьфінальному матчі
Сьогодні, 6 червня, відбувся перший чвертьфінальний поєдинок в рамках чемпіонату ААФУ між ФК «Суми» та ФК «Вікторія». Гра проходила на стадіоні «Авангард» у Сумах. Із перших хвилин команда Артема Радіонова побігла вперед, тож Левченку не раз довелося вступати в гру, відбиваючи безперервні удари по своїх воротах. Найбільш зарядженим на удар був Касьянов: його постріли на…
![Поразка від запорожців](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-08_15-01-01-768x512.jpg)
Поразка від запорожців
7 жовтня в Умані відбувся матч ХІ туру Першої ліги “Металург” – “Вікторія” Дебют поєдинку обидві команди розпочали активно, мали свої гольові моменти, демонстрували відкритий футбол. Все змінилося на 30 хвилині. Тоді захисник Дмитро Сахно отримав другий гірчичник і був вилучений з поля. Одразу після цього “Металургу” вдалося швидко відкрити рахунок – відзначився Буряк. Також…
![Футболісти «Вікторії» розпочали підготовку до весняної частини чемпіонату та Кубку ААФУ](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/090321-768x577.png)
Футболісти «Вікторії» розпочали підготовку до весняної частини чемпіонату та Кубку ААФУ
Тренувальні збори стартували на базі в Миколаївці. На поле гравці «Вікторії» вийшли в повному складі. Заняття умовно поділили на дві частини. Після розминки перша – присвячена біговій роботі та ігровим вправам (відбір м’яча, перехоплення м’яча, гра головою). Після цього футболісти провели серію двосторонніх матчів різної інтенсивності. «Головне завдання сьогодні: підтримувати в найкращій готовності максимально можливе…
![Вітаємо Максима Ковальова в нашій команді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_7210-768x575.png)
Вітаємо Максима Ковальова в нашій команді
Одеський воротар Максим Ковальов повернувся з чемпіонату Молдови, тепер він гратиме за ФК “Вікторія”. Дата народження: 11.07.2000 Громадянство України Зріст, см: 188 Вага, кг: 78 Амплуа: воротар Досвід: кишинівска “Зімбра” Бажаємо новачку удачі та «сухих» матчів!
![Вітаємо нашого іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_4075-768x511.png)
Вітаємо нашого іменинника!
Вітаємо з Днем Народження нашого В’ячеслава Акімова! Нехай у твоєму житті будуть виключно яскраві спалахи й фартові ситуації, які наповнюють життя новим змістом і залишають посмішку! Хороших і надійних людей на твоєму життєвому шляху! Успіхів і процвітання!
![Поступаємося ФК “ЛНЗ” у фінальному матчі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-01_00-09-10-768x512.jpg)
Поступаємося ФК “ЛНЗ” у фінальному матчі
Сьогодні, 30 червня, в Києві відбувся фінальний поєдинок чемпіонату ААФУ між «ЛНЗ» та «Вікторією». Погода була спекотною, +28 °C, і досить суттєво вплинула на гру обох команд. Гостріше почала перший тайм команда з Черкас, створивши декілька небезпечних епізодів. На 4 хвилині матчу з правого флангу прострілив Сторчоус в шрафний майданчик суперника і Чередніченко зрізав м’яч…