![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-1.png)
Similar Posts
![Сьогодні у нас іменинник!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_1378-768x580.png)
Сьогодні у нас іменинник!
Вітаємо нашого Артема Касьянова з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх! А ще щастя й доброї вдачі!
![ФК «Вікторія» планує виступати на стадіоні «Ювілейному» в Сумах](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-768x576.jpg)
ФК «Вікторія» планує виступати на стадіоні «Ювілейному» в Сумах
Про це сьогодні, 4 березня на пресконференції повідомив президент футбольного клубу та головний акціонер підприємства-власника стадіону Сергій Бондаренко. Засновники футбольного клубу бачать «Ювілейний» домашньою ареною, а відтак готові інвестувати у відновлення інфраструктури стадіону рекордну суму грошей. Але все це стане реальністю після завершення судових позовів колишніх власників. Сергій Бондаренко: «План дій досить чіткий: «Ювілейний» має стати…
![Виборюємо нічию в матчі з “Балканами”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7767-768x512.png)
Виборюємо нічию в матчі з “Балканами”
5 вересня відбувся матч 7 туру Другої ліги: «Балкани» приймали на своєму полі ( стадіон ім. Тропанця) команду з Миколаївки. Дебют поєдинку проходив під повну диктовку «Вікторії»: команда повністю контролювала м’яч на половині поля «Балкан» і намагалася забити «швидкий» гол. На 18 хвилині Кузьмін завдав небезпечного, потужного удару по воротах Герича, проте голкіпер його парирував….
![Поступаємося в поєдинку з “Вовчанськом”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-24_00-27-59-768x512.jpg)
Поступаємося в поєдинку з “Вовчанськом”
23 серпня на стадіоні Нова-Баварія, що в Харкові, відбувся матч 5 туру Другої ліги між «Вовчанськом» та «Вікторією». Команди підійшли до гри у різному настрої: «вовки» після перемоги над «Олімпією» в Кубку України були в піднесеному стані, гостям же треба було реабілітуватися перед своїми вболівальниками після поразок від «Миколаєва» та «Скорука». Команда з Миколаївки очікувано…
![Футболісти «Вікторії» розпочали підготовку до весняної частини чемпіонату та Кубку ААФУ](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/090321-768x577.png)
Футболісти «Вікторії» розпочали підготовку до весняної частини чемпіонату та Кубку ААФУ
Тренувальні збори стартували на базі в Миколаївці. На поле гравці «Вікторії» вийшли в повному складі. Заняття умовно поділили на дві частини. Після розминки перша – присвячена біговій роботі та ігровим вправам (відбір м’яча, перехоплення м’яча, гра головою). Після цього футболісти провели серію двосторонніх матчів різної інтенсивності. «Головне завдання сьогодні: підтримувати в найкращій готовності максимально можливе…
![Перший млинець грудкою](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/111-768x579.png)
Перший млинець грудкою
У матчі 13-го туру ААФУ “Вікторія” на виїзді грала з ФК “Атлет”. Кияни зуміли перемогти команду Артема Радіонова з рахунком 3:0. Варто відзначити, що “Вікторія” весь час проводила досить змістовні випади, але завершувати атаки прицільними ударами вдавалося рідко. “Впевнений, що результат цієї гри обов’язково стане гарним стимулом до плідної роботи як гравців, так і всього…