![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/др.png)
Similar Posts
Зіграли з ФК “Металіст 1925”
ФК «Вікторія» провів товариську зустріч на Харківщині. Цього разу суперником футболістів Радіонова стала легендарна слобожанська команда, що виступає в першій професійній лізі. Раніше суперники зустрічались в рамках Аматорського чемпіонату 2016-2017 рр. Тоді вдома «Вікторія» зіграла внічию, а на виїзді програла. Сьогодні футболісти з Миколаївки, не зважаючи на професійний щабель харків’ян, змогли продемонструвати вольову і злагоджену…
![Мінімальна поразка в Дніпрі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_4847-768x512.png)
Мінімальна поразка в Дніпрі
17 жовтня в гості до дніпровської «Перемоги» завітала «Вікторія». Це був передостанній тур першого кола чемпіонату Другої ліги. Гостріше почали перший тайм господарі. На 27 хвилині після грубої помилки захисника Ігора Чередніченка Джаба Фхакадзе отримав можливість вийти сам на сам з голкіпером і відкрити рахунок 1-0. Другий тайм пройшов із мінімальною кількістю гострих моментів. «Перемога»…
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-1-768x580.png)
Вітаємо іменинника!
Вітаємо нашого півзахисника Дмитра Гранкіна з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, радості, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у твоєму домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються!
![Гірник-Спорт і Вікторія нічиєю відкрили 14-й тур Першої ліги](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-31_12-40-58-768x512.jpg)
Гірник-Спорт і Вікторія нічиєю відкрили 14-й тур Першої ліги
У рамках чотирнадцятого туру української Першої ліги у четвер, 26 жовтня, Гірник-Спорт приймав Вікторію Сумчани у першому таймі сформували комфортну для себе перевагу у два м’ячі. Тоді забивали Курелєх та Здирко. Проте вона була втрачена на початку другого тайму: Черткоєву та Посєвкіну двічі вдалося засмутити голкіпера Вікторії Шеліхова. Після такого перебігу подій гості спробували забити…
![Нічия в першому матчі в якості професіоналів](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/sponsor-1-768x515.png)
Нічия в першому матчі в якості професіоналів
Це був дуже емоційний матч, багатий і на голи і, на події. Ключовим моментом в цьому протистоянні «ЯРУД» і дебютанта другої ліги – «Вікторії» стало видалення Владислава Таранди за фол останньої надії на 64-й хвилині. Це різко змінило хід гри, але про все по порядку. У «ЯРУД» перед стартовим матчем нового чемпіонату з’явилися суттєві проблеми….