Товариські матчі “Вікторії” під час перших тренувальних зборів:
27 січня – “Ворскла” (U-19)
30 січня – “Тростянець”
2 лютого – “Лівий берег”
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-26_12-45-26.jpg)
Similar Posts
![Беремо три очки в матчі з “Любомиром”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/lyubomyr_stavyshche-kyyivska-obl-768x580.png)
Беремо три очки в матчі з “Любомиром”
Сьогодні в смт Ставище відбувся матч 19 туру чемпіонату ААФУ між “Любомиром” та “Вікторією”. Перший тайм, крім декількох напівгострих моментів зі сторони команди з Миколаївки, нічим особливим не запам’ятався. “Вікторія” більше володіла м’ячем та впевнено пресингувала суперників. Другий тайм став повною протилежністю першому. Уже на 56 хвилині Аржанов з лівого флангу пасує в центр штрафної…
![Вітаємо з 2024 роком!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-02_13-55-28-768x512.jpg)
Вітаємо з 2024 роком!
Друзі! Здоров’я вам, миру, добра і радості! Ми все подолаємо.
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/вітаємо-768x511.png)
Вітаємо іменинника!
Вітаємо з Днем народження нашого нападника Костянтина Без’язичного! Бажаємо здоров’я, благополуччя, творчої наснаги! Нехай твої бажання і мрії завжди потрапляють точно в ціль!
![У матчі в Полтаві сильнішого не виявили](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-04_18-05-01-e1693840310543-768x512.jpg)
У матчі в Полтаві сильнішого не виявили
3 серпня на стадіоні «Молодіжний» відбувся матч VI туру Першої ліги, в якому Полтава приймала Вікторію Початок матчу, як і увесь перший тайм, видався достатньо динамічним. Одразу могли відзначитися Сасовський та Вівдич: захиснику Вікторії влучно пробити головою завадив Варцаба, а нападник Полтави не влучив по м’ячу. Гра йшла на зустрічних курсах, аж поки Копитов своєю…
![Дмитро Ульянов, з Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/12/ульянов-768x511.png)
Дмитро Ульянов, з Днем народження!
Вітаємо нашого захисника Дмитра Ульянова з Днем народження! Бажаємо успіху, здоров’я та радості, виконання всіх мрій, благополуччя, вірних друзів, а удача нехай супроводжує тебе у всіх справах!
![Вітаємо новачка!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_5534-768x511.png)
Вітаємо новачка!
Олександр Чернецький, you’re welcome! Дата народження: 20.06.1995 (26 років) Громадянство України Зріст, см: 182 Вага, кг: 72 Амплуа: півзахисник Досвід: «Арсенал-Київщина», «Миколаїв», «Таврія», «Полісся», тощо. Бажаємо нових звершень