Закінчився термін орендної угоди з центральним півзахисником. Денис відіграв за «Вікторію» 18 матчів, забив 3 голи та відзначився 2 асистами у поточному сезоні.
Дякуємо за гру!
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-02_13-40-31.jpg)
Similar Posts
![У матчі з Епіцентром без переможців](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_09-47-15-768x512.jpg)
У матчі з Епіцентром без переможців
10 травня на «Ювілейнойму» зіграли «Вікторія» та «Епіцентр» Матч у Сумах розпочався з атакувальних дій господарів. І вже на четвертій хвилині поєдинку «Вікторія» мала шанс на те, щоб відкрити рахунок у грі, коли Назарій Нич «розстрілював» ворота кам’янчан з шести метрів. Та «Епіцентр» від голу врятувала відмінна реакція голкіпера. Поступово кам’янчанам вдалося вирівняти гру: у…
![У матчі в Полтаві сильнішого не виявили](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-04_18-05-01-e1693840310543-768x512.jpg)
У матчі в Полтаві сильнішого не виявили
3 серпня на стадіоні «Молодіжний» відбувся матч VI туру Першої ліги, в якому Полтава приймала Вікторію Початок матчу, як і увесь перший тайм, видався достатньо динамічним. Одразу могли відзначитися Сасовський та Вівдич: захиснику Вікторії влучно пробити головою завадив Варцаба, а нападник Полтави не влучив по м’ячу. Гра йшла на зустрічних курсах, аж поки Копитов своєю…
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/11/удар-зми-768x511.png)
Вітаємо іменинника!
Наші вітання півзахиснику Андрію Кузьміну! Бажаємо здоров‘я, радості, натхнення та невичерпного оптимізму! Нехай твої бажання і мрії завжди потрапляють точно в ціль!
![Вікторія в 1/4 Кубка України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-28_18-35-12-768x512.jpg)
Вікторія в 1/4 Кубка України
На стадії 1/8 фіналу Минай поступився Вікторії. Сталося це 27 вересня на стадіоні Ювілейний Резерв Володимира Шарана створив декілька гострих моментів біля воріт Шеліхова, проте відзначитись так і не вдалось. Натомість і за сумчан було кому забивати: свої нагоди мали Євпак, Байдал та Шаврін. А ось свій гол господарі забили у дебюті другого тайму. На…
![Обігруємо полтавчан з рахунком 1-0](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/007-768x512.png)
Обігруємо полтавчан з рахунком 1-0
23 жовтня команда з Миколаївки приймала вдома СК «Полтава». Матч проходив на стадіоні «Вікторія» без глядачів у зв’язку з важкою епідеміологічною ситуацією в області. Перший там повністю пройшов під диктовку господарів. Вже на 16 хвилині Касьянов небезпечно пробивав штрафний і шкіряний в сантиметрах просвистів поруч зі штангою. Вже через 15 хвилин в штрафній полтавчан сталася…
![Артем Радіонов залишив пост головного тренера](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_4586-768x512.jpg)
Артем Радіонов залишив пост головного тренера
Щиро дякуємо людині, яка зробила великий внесок в розвиток і становлення нашої команди в аматорському футболі. Наші нагороди є цьому доказом: Чемпіони України серед аматорів сезонів 2017/18 і 2019/20, Срібні призери – 2018/19 і 2020/21. Фіналісти Кубку України серед аматорів сезону 2017/18 і 2019/20. Срібні призери чемпіонату Сумської області 2015, 2016, 2017, 2018 років. Фіналісти…