12 листопада у рамках 16 туру Першої ліги «Вікторія» на виїзді грала з «Черніговом»

Після проливного дощу на газоні стадіону «Юність» було чимало води і це безумовно заважало футболістам комібнувати. Особливо це стосується гостей, які все ж більш якісно грають першим номером. Сумчани активно розпочали гру, але свою ігрову перевагу не змогли втілити у життя і поступово гра вирівнялася. У господарів можна пригадати момент Зенченка, але у площину воріт він не влучив.

Найкращий момент у таймі гості створили на 37-й хвилині, коли Шаврін головою пробив у стійку. Наприкінці тайму підопічні Безсмертного все ж досягнули свого. Після пожежі в штрафному майданчику чернігівців відзначився Машталір – 0:1.

У другому таймі сумчани впевнено грали за рахунком і наприкінці матчу зняли всі питання про переможця. Одинадцятиметровий реалізував Галенко – 0:2. Через чотири хвилини все той же Галенко довів рахунок до розгромного – 0:3.

Уже в неділю, 19 листопада, наша команда зіграє з Інгульцем на Ювілейному.