«Вовчанськ» завжди був для нашої команди серйозним суперником і кожна гра проти нього – це своєрідний екзамен, на який налаштовуєшся по-особливому. Цей поєдинок для «Вікторії» не став виключенням.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах і особливо гострими моментами не запам’ятався. Складні погодні умови давалися в знаки, а вітер іноді просто міняв траекторію м’яча й виносив його за межі футбольного газону.

У другій половині зустрічі наша команда почала діяти більш активно в атаці. Контрвипади стали частіше, але й «вовки» швидкості не збавляли, періодично турбуючи нашого голкіпера.

На 80 хвилині хорошу контратаку «Вовчанська» замикнув Єгор Коваленко, запаливши рахунок на табло 0-1.

Після такого розвитку подій команда з Миколаївки побігла вперед. Чудові можливості бодай зрівняти рахунок мали Андрій Нелін, Вадим Шаврін та Іван Борисенко. Але всім трьом забракло точності.

Так матч і закінчився. На цій мінорній ноті 20 туру «Вікторія» закінчує виступи в Другій лізі в 2021 році. Вже в березні наша команда зіграє матч з «Нікополем» в рамках 21 туру.