6 листопада «Кристал» приймав вдома, в Херсоні, команду з Миколаївки. Це був матч 17 туру Другої ліги ПФЛ.

Дебют поєдинку видався досить жвавим: вже на 6 хвилині Данилу Сербіну вдалося вийти на побачення з голкіпером «Вікторії» Воробеєм, але відкрити рахунок забракло точності.

Вже через 5 хвилин Артем Касьянов потужно пробив з-за меж штрафного майданчику, поціливши «шкіряного» в перекладину.

18 хвилина матчу: Ульянов проходить захисників і з лівого флангу віддає передачу в центр, на яку відгукується Вадим Шаврін. Ударом головою нападник «Вікторії» відкриває рахунок. 0-1.

Отримавши своє, гості закрилися, зменшивши темп гри.

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже за мить гравці «Кристалу» могли відзначитись двічі: в першому моменті Козак класно підкручував в «дев’ятку» суперника, проте м’яч просвистів повз ворота, в другому – Єгоров впритул розстріляв ворота Воробея влучивши в перекладину.

69 хвилина: Артем Касьянов класно підкручує «шкіряного» в дальню від голкіпера «шістку» зі штрафного. 0-2. Вже через 3 хвилини Чередніченко після розіграшу кутового головою пробиває в штангу господарів.

Більше голів в матчі не було, тож фінальний свисток арбітра Плєшка повернув «Вікторію» в середину турнірної таблиці в групі Б.

Наступний матч наші футболісти зіграють з «Енергією» на стадіоні «Вікторія».