![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/таблица.png)
Similar Posts
![Перемога на виїзді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/лютиж-768x576.png)
Перемога на виїзді
Вчора в матчі 15 туру чемпіонату ААФУ “Вікторія” зустрічалася з “Єдністю”. Команді Артема Радіонова вдалося забити тричі, киянам – тільки один раз. Гра розпочалась у рівній боротьбі та у швидкому темпі, обидві команди намагались грати на атаку. В середині першого тайму “Вікторії” все ж вдалося перехопити ініціативу: вона перевела гру на половину поля господарів, гостріше…
![Артем Радіонов залишив пост головного тренера](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_4586-768x512.jpg)
Артем Радіонов залишив пост головного тренера
Щиро дякуємо людині, яка зробила великий внесок в розвиток і становлення нашої команди в аматорському футболі. Наші нагороди є цьому доказом: Чемпіони України серед аматорів сезонів 2017/18 і 2019/20, Срібні призери – 2018/19 і 2020/21. Фіналісти Кубку України серед аматорів сезону 2017/18 і 2019/20. Срібні призери чемпіонату Сумської області 2015, 2016, 2017, 2018 років. Фіналісти…
![З ювілеєм!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/-Назарій-scaled-e1614671231471-768x716.jpg)
З ювілеєм!
Сьогодні виповнюється 25 років захиснику футбольного клубу «Вікторія» Назарію Шевченку. Керівництво клубу, тренерський склад і команда бажають йому міцного здоров’я, сімейного затишку, успіху на футбольних аренах, вдалих і цікавих перемог!
![Поразка від запорожців](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-08_15-01-01-768x512.jpg)
Поразка від запорожців
7 жовтня в Умані відбувся матч ХІ туру Першої ліги “Металург” – “Вікторія” Дебют поєдинку обидві команди розпочали активно, мали свої гольові моменти, демонстрували відкритий футбол. Все змінилося на 30 хвилині. Тоді захисник Дмитро Сахно отримав другий гірчичник і був вилучений з поля. Одразу після цього “Металургу” вдалося швидко відкрити рахунок – відзначився Буряк. Також…
![Припиняємо боротьбу в Кубку України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-17_20-10-58-768x512.jpg)
Припиняємо боротьбу в Кубку України
Сьогодні, 17 серпня, матчем у Нікополі стартував другий попередній етап Vbet Кубку України. Місцевий «Скорук» приймав ФК «Вікторія». Поєдинок команди розпочали на зустрічних курсах, але перші хвилини пройшли невдало для гостей: в дебюті гри Чередніченко грубо збив Клименка у власній штрафній. Суддя вказав на позначку і Цибульський встановлює рахунок на табло 1-0. Через 20 хвилин Чеглов після…
![Представили своїх новачків](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-23_09-50-01-768x512.jpg)
Представили своїх новачків
На стадіоні “Ювілейному” 22 липня “Вікторія” представила своїх новачків. Серед дев’яти новобранців миколаївського клубу троє — вихованці сумського футболу. Це воротар Олександр Литвиненко, півзахисники Владислав Зрібняк та Максим Чеглов. Є у цьому списку й колишній капітан футбольного клубу “Суми” Вадим Шаврін. Він говорить, що у команді його зустріли добре. “Прекрасно прийняли. З цим проблем абсолютно…