![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-3.png)
Similar Posts
![Перемогли динамівців](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-23_08-27-28-1-e1614061955919.jpg)
Перемогли динамівців
З рахунком 0:1 ФК «Вікторія» завершив товариську зустріч із командою Харківського національного університету внутрішніх справ «Універ-Динамо». Єдиним і переможним голом відзначився гравець «Вікторії», що перебуває в команді на перегляді. Наступна гра нашої команди запланована на вівторок 23 лютого.
![У нас у команді поповнення: ще два новачка](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_1069-768x593.png)
У нас у команді поповнення: ще два новачка
Наша дружня футбольна сім’я вітає своїх двох нових гравців: Євгена Лозового та Ярослава Олійника! Євген Лозовий: Дата народження: 25.03.1988 Громадянство України Зріст, см: 185 Вага, кг: 78 Амплуа: півзахисник Досвід: «Металіст», «Геліос», «УкрАгроКом», «Гірник-спорт», «Дачія», «Нафтовик-Укрнафта», «Рух», «Гірник-Спорт», «Метал». Ярослав Олійник: Дата народження: 14.03.1991 Громадянство України Зріст, см: 178 Вага, кг: 77 Амплуа: захисник Досвід:…
![Представили своїх новачків](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-23_09-50-01-768x512.jpg)
Представили своїх новачків
На стадіоні “Ювілейному” 22 липня “Вікторія” представила своїх новачків. Серед дев’яти новобранців миколаївського клубу троє — вихованці сумського футболу. Це воротар Олександр Литвиненко, півзахисники Владислав Зрібняк та Максим Чеглов. Є у цьому списку й колишній капітан футбольного клубу “Суми” Вадим Шаврін. Він говорить, що у команді його зустріли добре. “Прекрасно прийняли. З цим проблем абсолютно…
![Перемагаємо команду з Вишгорода](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_16-18-16-768x512.jpg)
Перемагаємо команду з Вишгорода
21 жовтня сумчани у рідних стінах на Ювілейному приймали команду Діназ. Це був матч ХІІІ туру Чемпіонату Першої ліги Ключовим моментом в першому таймі став епізод на 29-й хвилині. Байдал навісив у штрафний майданчик, а Богдан Мишенко ефектно замкнув передачу – 1:0. Варто зазначити, що у цій ситуації також помилилися захисники вишгородців, які не встежили…
![Беремо три очки в матчі з АФСК “Київ”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/Без-названия-1-768x576.png)
Беремо три очки в матчі з АФСК “Київ”
Сьогодні відбувся поєдинок між АФСК “Київ” та “Вікторією” в рамках чемпіонату ААФУ. Обидві команди зустрічала не по-квітневому холодна погода, подекуди йшов сніг. Перший небезпечний момент в матчі трапився вже на 11 хвилині біля воріт гостей: Вечурка небезпечно змістився з правого флангу й пробив, але Нелін блокує удар. 25 хвилина: Касьянов віддає передачу Корольчуку, той намагається…
![Вольова перемога в поєдинку з Реал Фармою](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_1859-768x512.png)
Вольова перемога в поєдинку з Реал Фармою
26 вересня в Миколаївці відбувся матч десятого туру чемпіонату України з футболу серед команд групи «Б» другої ліги. У гості до «Вікторії» завітала команда «Реал Фарма». Одесити у дев’яти матчах не набрали жодного очка і замикали турнірну таблицю, тож для Анатолія Безсмертного і його футболістів гра обіцяла бути не складною. Але це було не так….