Сьогодні виповнюється 25 років захиснику футбольного клубу «Вікторія» Назарію Шевченку. Керівництво клубу, тренерський склад і команда бажають йому міцного здоров’я, сімейного затишку, успіху на футбольних аренах, вдалих і цікавих перемог!
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/-Назарій-scaled-e1614671231471.jpg)
Similar Posts
![Вітаємо з 2024 роком!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-02_13-55-28-768x512.jpg)
Вітаємо з 2024 роком!
Друзі! Здоров’я вам, миру, добра і радості! Ми все подолаємо.
![Розписуємо з «Вовчанськом» бойову нічию](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0697-1-768x512.png)
Розписуємо з «Вовчанськом» бойову нічию
19 червня в Харкові на стадіоні «Нова Баварія» відбувся перший півфінальний матч чемпіонату ААФУ між «Вовчанськом» та «Вікторією». Уже на 3 хвилині воротам гостей загрожував Єрмошенко, втім до удару справа не дійшла. Команда з Миколаївки свій перший момент одразу ж реалізувала забивши красивий гол: Касьянов класно віддав пас з глубини поля, вивівши Аржанова на побачення…
![«Вікторія» в півфіналі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-768x507.png)
«Вікторія» в півфіналі
12 червня команда «Вікторія» вдома приймала ФК «Суми» в рамках ІІ чвертьфінального матчу чемпіонату ААФУ. На підопічних Куценка безперечно очікував важкий поєдинок, адже команда з Миколаївки була налаштована будь-якою ціною реабілітувались після поразки на виїзді з рахунком 2-1. Із перших секунд матчу футболісти «Вікторії» активно розпочали матч. Уже Кузьмін на 10 хвилині прорвався з лівого…
![Дмитро Ульянов, з Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/12/ульянов-768x511.png)
Дмитро Ульянов, з Днем народження!
Вітаємо нашого захисника Дмитра Ульянова з Днем народження! Бажаємо успіху, здоров’я та радості, виконання всіх мрій, благополуччя, вірних друзів, а удача нехай супроводжує тебе у всіх справах!
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_5534-768x511.png)
Вітаємо іменинника!
Вітаємо нашого захисника Євгена Зубейка з Днем народження! Бажаємо ніколи не втомлюватися, завжди досягати своїх цілей, щирої підтримки близьких людей! Рухайся вперед! Нехай рахунок у будь-якій справі буде завжди на твою користь!
![Упевнена перемога над командою з Кременчука](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/392940923_718689973633171_4271170004290458335_n-768x512.jpg)
Упевнена перемога над командою з Кременчука
13 жовтня сумчани вдома на Ювілейному приймали Кремінь, який на той момент перебував на останній сходинці в турнірній таблиці чемпіонату Початок матчу через повітряну тривогу в Сумській області затримався на дві години. Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі. На початку матчу Покотилюк після скидки Шавріна міг запалити рахунок на табло, але удар вийшом не…