ФК «Вікторія» провів товариську зустріч на Харківщині. Цього разу суперником футболістів Радіонова стала легендарна слобожанська команда, що виступає в першій професійній лізі. Раніше суперники зустрічались в рамках Аматорського чемпіонату 2016-2017 рр. Тоді вдома «Вікторія» зіграла внічию, а на виїзді програла. Сьогодні футболісти з Миколаївки, не зважаючи на професійний щабель харків’ян, змогли продемонструвати вольову і злагоджену гру. «Металіст» вийшов переможцем, але лише за допомогою дещо спірного пенальті. Вітаємо ФК «Вікторія» з вдалим товариським матчем!
Similar Posts
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_5534-768x511.png)
Вітаємо іменинника!
Вітаємо нашого захисника Євгена Зубейка з Днем народження! Бажаємо ніколи не втомлюватися, завжди досягати своїх цілей, щирої підтримки близьких людей! Рухайся вперед! Нехай рахунок у будь-якій справі буде завжди на твою користь!
![«Вікторія» здобуває довгоочікувану перемогу](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/logo_new-768x512.png)
«Вікторія» здобуває довгоочікувану перемогу
18 вересня відбувся черговий матч 9 туру Другої ліги: на стадіоні ім. Куца місцевий «Тростянець» приймав команду з Миколаївки. З перших хвилин «Вікторія» взяла ініціативу в свої руки та нав’язувала боротьбу на кожному клаптику поля. Небезпечно діяли в штрафному майданчику Борисенко та Єременко, прицільні постріли завдавав Юрій Цапій. На 42 хвилині через перебор жовтих карток…
![Поступаємося Прикарпаттю на виїзді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-26_11-29-17-768x512.jpg)
Поступаємося Прикарпаттю на виїзді
18 травня в Івано-Франківську відбувся матч між місцевим клубом “Прикарпаття” та сумським “Вікторія” На стадіоні “Рух” між собою зійшлися сусіди по турнірній таблиці – шоста і сьома команди. Перший тайм пройшов у середньому темпі, а кінцівка матчу стала вирішальною. Спершу голкіпер сумчан потягнув м’яча після дального удару Цюцюри, однак за лічені хвилини він вже був безсилий,…
![Анатолій Безсмертний підбив підсумки сезону 2023/24](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_22-29-37-768x512.jpg)
Анатолій Безсмертний підбив підсумки сезону 2023/24
Головний тренер Анатолій Безсмертний підбив підсумки дебютного сезону для сумського клубу в Першій лізі, в якому «Вікторія» здобула сьоме місце в групі Чемпіонська «Дебютний виступ в Першій лізі – це історичний момент, чудовий виступ в Кубку України– це непогане досягнення: нам вдалося перемогти такі команди з УПЛ як «Минай» та «ЛНЗ». Врешті-решт «Вікторію» зупинив донецький…
![Нічия в матчі з “Таврією”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/matshday-768x512.png)
Нічия в матчі з “Таврією”
1 жовтня, в п’ятницю, наша команда на виїзді грала з сімферопольською «Таврією» на стадіоні «Мар’янівський». Це був матч 11-го туру Другої ліги в групі Б. Господарі з перших хвилин почали повністю контролювати хід поєдинку. Ще в першому таймі кримчани як мінімум могли забивати чотири м’ячі, натомість забили лише один. На 45 хвилині влучним ударом з…
![Вітаємо найвищого футболіста України в нашій команді!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_1758-768x580.png)
Вітаємо найвищого футболіста України в нашій команді!
Дата народження: 05.10.1990 Громадянство України Зріст, см: 205 Вага, кг: 92 Амплуа: нападник Досвід: “Оболонь”, “Ужгород” Бажаємо Артему Корольчуку невичерпного натхнення, нових досягнень та перемог!