14 жовтня в Карлівці відбувся матч 12 туру Першої ліги, Кремінь приймав вдома Вікторію.

Уже на 1 хвилині сумчани засмутили воротаря господарів: Паламар ефектним ударом пробив здалеку, м’яч влучив в Дихтярука й опинився в воротах. 0-1.

Після успішного дебюту команді Безсмертного вдалося притиснути гравців Кременя біля власного штрафного майданчика, а перший тайм ще запам’ятався гарним моментом для взяття воріт Машталіра. Переправити шкіряного в дальній кут півзахиснику сумчан забракло майстерності.

У другому таймі картина гри особливо не змінилася: Вікторія наполегливо йшла вперед, Кременю вдавалися ж поодинокі контратаки. На 50 хвилині Чеглов фантастичним ударом з правого флангу переправив м’яч у дальню дев’ятку, а під завісу поєдинку Нич зміг забити 3 гол, зробивши рахунок розгромним. У підсумку – перемога 0-3.

Наступний матч підопічні Безсмерного зіграють із Кудрівкою 19 жовтня..