У вересні “Діназ” і “Вікторія” вже провели перенесений матч першого туру, який завершився з рахунком 1:1. Команда з Демидова у минулому турі перемогла “Металург” і піднялася з останнього місця. Натомість “Вікторія” не могла виграти в останніх трьох матчах, маючи дві нічиї та одну поразку.

Перша половина зустрічі не принесла радості вболівальникам – не було великої кількості моментів. Згадати можна лише епізод, коли форвард Новіков не зміг обіграти Литвиненка з вигідної позиції. Гра проходила повільно та прагматично, на перерву команди пішли без забитих голів.

У другому таймі ситуація майже не змінилася. “Вікторія” намагалася диктувати свої умови, але створити небезпечні моменти не вдалося через щільний захист “Діназу”. Гравці обох команд часто помилялися. Картушов міг принести перемогу своїй команді, але з удару зі штрафного пробив вище воріт. Пару своїх шансів мав Євпак. У підсумку гра завершилася безгольовою нічиєю.