18 травня в Івано-Франківську відбувся матч між місцевим клубом “Прикарпаття” та сумським “Вікторія”

На стадіоні “Рух” між собою зійшлися сусіди по турнірній таблиці – шоста і сьома команди. Перший тайм пройшов у середньому темпі, а кінцівка матчу стала вирішальною.

Спершу голкіпер сумчан потягнув м’яча після дального удару Цюцюри, однак за лічені хвилини він вже був безсилий, коли з меж штрафної капітан прикарпатців своїм ударом буквально прошив Литвиненка – 1:0. У доданий час “Вікторія” могла зрівняти рахунок, але після дального удару Ульянова за господарів зіграла стійка воріт.

У підсумку мінімальна перемога “Прикарпаття”, сумчани ж свій крайній матч зіграють на “Ювілейному” в Сумах проти  Кудрівки-Ниви 24 травня.