Друзі! Здоров’я вам, миру, добра і радості! Ми все подолаємо.
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-02_13-55-28.jpg)
Similar Posts
![Впевнена перемога в рідних стінах](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/11/кузьмін-768x512.png)
Впевнена перемога в рідних стінах
У рамках 18 туру чемпіонату Другої ліги «Вікторія» 13 листопада приймала «Енергію» з Нової Каховки. З перших хвилин зустрічі господарі захопили ігрову ініціативу, щоправда відзначитися першими вдалося гостям: завдяки грубій помилці наших центральних захисників Євген Андрощюк, отримавши м’яч з лівого флангу, впритул «розстріляв» ворота Воробея. «Вікторія» не опустила руки і вже за хвилину рахунок було…
![Вітаємо новачків](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/07/cropped-fcviktoria-logo-768x512.png)
Вітаємо новачків
Вітаємо в команді нових гравців! Богдан БИЧКОВ захисник, 28 років попередній клуб: СК «Полтава» Максим САСОВСЬКИЙ захисник, 21 рік попередній клуб: «Львів» Олексій САВЧЕНКО півзахисник, 29 років попередній клуб: «Оболонь» Максим ПОКОТИЛЮК півзахисник, 35 років попередній клуб: «Оболонь» Сергій МАШТАЛІР півзахисник, 24 роки попередній клуб: «Оболонь» Богдан МИШЕНКО півзахисник, 28 років попередній клуб: «Львів» Ярослав…
![Анатолій Безсмертний підбив підсумки сезону 2023/24](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_22-29-37-768x512.jpg)
Анатолій Безсмертний підбив підсумки сезону 2023/24
Головний тренер Анатолій Безсмертний підбив підсумки дебютного сезону для сумського клубу в Першій лізі, в якому «Вікторія» здобула сьоме місце в групі Чемпіонська «Дебютний виступ в Першій лізі – це історичний момент, чудовий виступ в Кубку України– це непогане досягнення: нам вдалося перемогти такі команди з УПЛ як «Минай» та «ЛНЗ». Врешті-решт «Вікторію» зупинив донецький…
![Поразка від маріупольців](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_6945-768x512.png)
Поразка від маріупольців
30 жовтня в Миколаївці відбувся поєдинок 16 туру Другої ліги, в якому «Вікторія приймала «Яруд». З перших хвилин матчу команда Безсмертного грала другим номером, більше захищаючись, ніж створюючи щось серйозне в атаці. Маріупольці намагалася забити швидкий гол, мабуть, тому увесь перший тайм ми грали практично від захисту, віддавши ініціативу гостям. На 36 хвилині Кирило Матвєєв…
Зіграли з ФК “Металіст 1925”
ФК «Вікторія» провів товариську зустріч на Харківщині. Цього разу суперником футболістів Радіонова стала легендарна слобожанська команда, що виступає в першій професійній лізі. Раніше суперники зустрічались в рамках Аматорського чемпіонату 2016-2017 рр. Тоді вдома «Вікторія» зіграла внічию, а на виїзді програла. Сьогодні футболісти з Миколаївки, не зважаючи на професійний щабель харків’ян, змогли продемонструвати вольову і злагоджену…
![Суха нічия з Маріуполем](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_10-50-55-768x512.jpg)
Суха нічия з Маріуполем
1 жовтня на стадіоні Ювілейний Вікторія грала з Маріуполем в рамках Х туру Першої ліги ПФЛ Команда Анатолія Безсмертного вже змагалася з маріупольцями на виїзді за 3 очки, проте зустріч 27 липня закінчилася нічиєю. Перший там розпочався досить жваво, але перший по-справжньому небезпечний момент стався на 16 хвилині. Тоді зі штрафного пробив у ближній кут…