![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/12/ульянов.png)
Similar Posts
![Поступаємося ФК “ЛНЗ” у фінальному матчі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-01_00-09-10-768x512.jpg)
Поступаємося ФК “ЛНЗ” у фінальному матчі
Сьогодні, 30 червня, в Києві відбувся фінальний поєдинок чемпіонату ААФУ між «ЛНЗ» та «Вікторією». Погода була спекотною, +28 °C, і досить суттєво вплинула на гру обох команд. Гостріше почала перший тайм команда з Черкас, створивши декілька небезпечних епізодів. На 4 хвилині матчу з правого флангу прострілив Сторчоус в шрафний майданчик суперника і Чередніченко зрізав м’яч…
![Припиняємо боротьбу в Кубку України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-17_20-10-58-768x512.jpg)
Припиняємо боротьбу в Кубку України
Сьогодні, 17 серпня, матчем у Нікополі стартував другий попередній етап Vbet Кубку України. Місцевий «Скорук» приймав ФК «Вікторія». Поєдинок команди розпочали на зустрічних курсах, але перші хвилини пройшли невдало для гостей: в дебюті гри Чередніченко грубо збив Клименка у власній штрафній. Суддя вказав на позначку і Цибульський встановлює рахунок на табло 1-0. Через 20 хвилин Чеглов після…
![Вікторія перемагає Інгулець в 1/32 Кубка України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_5531-768x514.png)
Вікторія перемагає Інгулець в 1/32 Кубка України
15 серпня в рамках третього попереднього етапу Кубка України “Інгулець” з Петрового приймав сумську “Вікторію”. Через повітряну тривогу матч почався на годину пізніше. Господарі на поле вийшли у експериментальному складі. У першому таймі футболістам «Вікторії» вдалося відкрити рахунок – відзначився Долінський класним ударом головою після навісу з лівого флангу. 0-1. Під час другої половини матчу…
![Вітаємо новачків](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/07/cropped-fcviktoria-logo-768x512.png)
Вітаємо новачків
Вітаємо в команді нових гравців! Богдан БИЧКОВ захисник, 28 років попередній клуб: СК «Полтава» Максим САСОВСЬКИЙ захисник, 21 рік попередній клуб: «Львів» Олексій САВЧЕНКО півзахисник, 29 років попередній клуб: «Оболонь» Максим ПОКОТИЛЮК півзахисник, 35 років попередній клуб: «Оболонь» Сергій МАШТАЛІР півзахисник, 24 роки попередній клуб: «Оболонь» Богдан МИШЕНКО півзахисник, 28 років попередній клуб: «Львів» Ярослав…
![Товариська нічия](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-15_14-44-36-e1613393166986-768x489.jpg)
Товариська нічия
Футболісти «Вікторії» сьогодні провели товариську зустріч із полтавською командою «Олімпія». На харківській базі «Металіста», де команда Родіонова зараз перебуває на тренувальному зборі, миколаївська команда зустрілась зі своїм давнім суперником. Олімпія (Савинці) у 2020 році вирвала перемогу у «Вікторії» в фіналі Кубка аматорів, щоправда у чемпіонаті поступилась. Сьогодні ж суперники розійшлись мирно, залишивши ворота команд цнотливими….
![Вітаємо Артема Радіонова з Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-768x511.png)
Вітаємо Артема Радіонова з Днем народження!
Вітаємо нашого головного тренера Артема Радіонова з Днем народження! Бажаємо безмежної радості та наснаги, душевного тепла, міцного здоров’я, значних досягнень та звершень, цікавих ідей! Хай життя дарує яскраві емоції та відчуття! Нових перемог Вам, як на спортивних майданчиках, так і за їх межами!