![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/вітаємо.png)
Similar Posts
![“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/карт-768x512.png)
“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!
«Тут народжуються зірки!». Переходимо від аматорського футболу до професійного: “Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ! Ми це зробили разом! Сьогодні, 24.06.21 рішенням Української асоціації футболу команду з Миколаївки оманду включено до складу учасників чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2021/2022. Відповідне рішення оприлюднено на черговій ХХІХ Конференції Професіональної футбольної ліги України, що пройшла…
![Упевнена перемога над командою з Кременчука](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/10/392940923_718689973633171_4271170004290458335_n-768x512.jpg)
Упевнена перемога над командою з Кременчука
13 жовтня сумчани вдома на Ювілейному приймали Кремінь, який на той момент перебував на останній сходинці в турнірній таблиці чемпіонату Початок матчу через повітряну тривогу в Сумській області затримався на дві години. Перший тайм зустрічі пройшов у рівній боротьбі. На початку матчу Покотилюк після скидки Шавріна міг запалити рахунок на табло, але удар вийшом не…
![У чвертьфіналі чемпіонату ААФУ граємо з ФК “Суми”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/logo-768x580.png)
У чвертьфіналі чемпіонату ААФУ граємо з ФК “Суми”
У чвертьфіналі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/2021 ФК «Вікторія» зіграє з FC SUMY Вже в неділю, 6 червня, в Сумах відбудеться перша зустріч, матч-відповідь – 12 червня! Інші пари ¼ фіналу: ЛНЗ (Лебедин, Черкаська обл.) – Юність (Верхня-Нижня Білка, Львівська обл.) ФК Вовчанськ (Харківська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) Олімпія (Савинці,…
![Учнівська спартакіада на базі ФК «Вікторія»](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/сайт-768x580.png)
Учнівська спартакіада на базі ФК «Вікторія»
Сьогодні п’ять шкільних футбольних команд Миколаївської громади змагались за звання чемпіонів з футболу. Учнівська спартакіада пройшла на базі та за підтримки чинного чемпіона України з футболу серед аматорів, а також Миколаївської селищної ради. У запеклих спортивних баталіях найкращі результати отримали миколаївська (1 місце), улянівська (2 місце) та збірна шкіл Тучного і Товсти, які стали бронзовими…
![Вікторія перемагає Інгулець в 1/32 Кубка України](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_5531-768x514.png)
Вікторія перемагає Інгулець в 1/32 Кубка України
15 серпня в рамках третього попереднього етапу Кубка України “Інгулець” з Петрового приймав сумську “Вікторію”. Через повітряну тривогу матч почався на годину пізніше. Господарі на поле вийшли у експериментальному складі. У першому таймі футболістам «Вікторії» вдалося відкрити рахунок – відзначився Долінський класним ударом головою після навісу з лівого флангу. 0-1. Під час другої половини матчу…
![Вітаємо Олександра Яценка!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/Яценко-Олександр.jpg)
Вітаємо Олександра Яценка!
Сьогодні свій День народження святкує захисник футбольного клубу «Вікторія» Олександр Яценко. Керівництво клубу, тренерський склад і команда бажають йому міцного здоров’я, сімейного затишку, успіху на футбольних аренах, вдалих і цікавих перемог!