![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_1378.png)
Similar Posts
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-768x580.png)
Вітаємо іменинника!
Вітаємо нашого помічника тренера Володимира Романенка з Днем народження! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і плідною працею. Щастя й радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!
![«Металевий» матч](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/4444-e1614152582571.jpg)
«Металевий» матч
Сьогодні футболісти «Вікторії» провели чергову товариську зустріч на Харківщині. Суперником команди Артема Радіонова був місцевий «Метал». Складна і результативна вийшла і гра, і рахунок. 4:2 на користь лідера другої професійної ліги. Наші гравці проявили стійкість і впертість у боротьбі з професіоналами. Голами відзначились два Дмитра – Гранкін і Єременко. Нормальна і результативна підготовка до початку…
![Обігруємо полтавчан з рахунком 1-0](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/007-768x512.png)
Обігруємо полтавчан з рахунком 1-0
23 жовтня команда з Миколаївки приймала вдома СК «Полтава». Матч проходив на стадіоні «Вікторія» без глядачів у зв’язку з важкою епідеміологічною ситуацією в області. Перший там повністю пройшов під диктовку господарів. Вже на 16 хвилині Касьянов небезпечно пробивав штрафний і шкіряний в сантиметрах просвистів поруч зі штангою. Вже через 15 хвилин в штрафній полтавчан сталася…
![Розписуємо з «Вовчанськом» бойову нічию](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0697-1-768x512.png)
Розписуємо з «Вовчанськом» бойову нічию
19 червня в Харкові на стадіоні «Нова Баварія» відбувся перший півфінальний матч чемпіонату ААФУ між «Вовчанськом» та «Вікторією». Уже на 3 хвилині воротам гостей загрожував Єрмошенко, втім до удару справа не дійшла. Команда з Миколаївки свій перший момент одразу ж реалізувала забивши красивий гол: Касьянов класно віддав пас з глубини поля, вивівши Аржанова на побачення…
![Вітаємо нашого іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_4075-768x511.png)
Вітаємо нашого іменинника!
Вітаємо з Днем Народження нашого В’ячеслава Акімова! Нехай у твоєму житті будуть виключно яскраві спалахи й фартові ситуації, які наповнюють життя новим змістом і залишають посмішку! Хороших і надійних людей на твоєму життєвому шляху! Успіхів і процвітання!
![Нічия в першому матчі в якості професіоналів](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/sponsor-1-768x515.png)
Нічия в першому матчі в якості професіоналів
Це був дуже емоційний матч, багатий і на голи і, на події. Ключовим моментом в цьому протистоянні «ЯРУД» і дебютанта другої ліги – «Вікторії» стало видалення Владислава Таранди за фол останньої надії на 64-й хвилині. Це різко змінило хід гри, але про все по порядку. У «ЯРУД» перед стартовим матчем нового чемпіонату з’явилися суттєві проблеми….