Сьогодні футболісти «Вікторії» провели чергову товариську зустріч на Харківщині. Суперником команди Артема Радіонова був місцевий «Метал». Складна і результативна вийшла і гра, і рахунок. 4:2 на користь лідера другої професійної ліги. Наші гравці проявили стійкість і впертість у боротьбі з професіоналами. Голами відзначились два Дмитра – Гранкін і Єременко. Нормальна і результативна підготовка до початку сезону. Дякуємо вам, хлопці за цікаву гру!
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/4444-e1614152582571.jpg)
Similar Posts
![Анатолій Безсмертний підбив підсумки сезону 2023/24](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_22-29-37-768x512.jpg)
Анатолій Безсмертний підбив підсумки сезону 2023/24
Головний тренер Анатолій Безсмертний підбив підсумки дебютного сезону для сумського клубу в Першій лізі, в якому «Вікторія» здобула сьоме місце в групі Чемпіонська «Дебютний виступ в Першій лізі – це історичний момент, чудовий виступ в Кубку України– це непогане досягнення: нам вдалося перемогти такі команди з УПЛ як «Минай» та «ЛНЗ». Врешті-решт «Вікторію» зупинив донецький…
![Підписали вихованця Шахтаря](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/Безымянный-1-768x512.jpg)
Підписали вихованця Шахтаря
33-річний український нападник Вадим Шаврін поставив підпис під контрактом із «Вікторією». Для нас майбутній сезон стане першим на професійному рівні. Шаврін — вихованець «Шахтаря» і в червні 2007 року провів один матч за головну команду «гірників». Після декількох сезонів в «Шахтарі-3» він грав за алчевську «Сталь», «Олімпік», «Волинь», «Зірку», «Полтаву», «Геліос», «Миколаїв», краматорський «Авангард» і «Полісся». Минулий…
![Мінімальна поразка з «Олімпією» в кубковому матчі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_1758-1-768x581.png)
Мінімальна поразка з «Олімпією» в кубковому матчі
У полуфіналі розіграшу Кубка ААФУ зустрічалися команди «Вікторія» та «Олімпія». Матч обіцяв бути яскравим: обидва колективи доволі яскраво увійшли в новий сезон та зовсім не приховують своїх амбіцій. Зі стартовим свистком команда з Миколаївки одразу заволоділа ініціативою. Уже на 17 хвилині Борисенко наважився на дальній удар з-за меж штрофного, але мимо. Через 4 хвилини з…
![Керівництво клубу повідомляє про кадрові зміни](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/01/цапій-768x512.png)
Керівництво клубу повідомляє про кадрові зміни
ФК “Вікторія” покидають півзахисник Володимир Черніков, захисник Ігор Чередніченко, півзахисник Станіслав Передистий та захисник Юрій Цапій! Всього у зимове міжсезоння команду залишило 16 футболістів. Разом з вищезгаданими гравцями контракт не продовжено з: Микола Зінченко, голкіпер Олександр Литвиненко, голкіпер Євген Лозовий, півзахисник Владислав Зрібняк, захисник Володимир Аржанов, нападник Дмитро Єременко, півзахисник Костянтин Без’язичний, нападник Юрій Бровченко,…
![Важкий матч із ЛНЗ](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/08/шпир-768x512.png)
Важкий матч із ЛНЗ
23 серпня на стадіоні «Черкаси-арена» грали в футбол ЛНЗ та Вікторія. Це був матч 1/16 Кубка України. Перший тайм пройшов доволі цікаво: команди грали у «відкритий» футбол, часто атакували. Рахунок у протистоянні відкрили сумчани: Ульянов навісив на Покотилюка, той головою відправив м’яч на правий фланг Мишенку й півзахисник ефектним ударом в «дев’ятку» засмутив голкіпера ЛНЗ….