Сьогодні ФК «Вікторія» зіграв товариський матч з лідером першої професійної ліги харьківським «Металістом 1925». Матч відбувся на навчально-тренувальній базі господарів де команда Артема Радіонова перебуває на зборах. Голом відзначився В’ячеслав Акімов вдало реалізувавши пенальті. У планах «Вікторії», як мінімум, ще три товариські гри на Харківщині. Вболіваємо за наших!
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-17_14-14-40-e1613564214834.jpg)
Similar Posts
![Найближчі товариські матчі “Вікторії”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-26_12-45-26-768x511.jpg)
Найближчі товариські матчі “Вікторії”
Товариські матчі “Вікторії” під час перших тренувальних зборів: 27 січня – “Ворскла” (U-19) 30 січня – “Тростянець” 2 лютого – “Лівий берег”
![Дмитро Ульянов, з Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/12/ульянов-768x511.png)
Дмитро Ульянов, з Днем народження!
Вітаємо нашого захисника Дмитра Ульянова з Днем народження! Бажаємо успіху, здоров’я та радості, виконання всіх мрій, благополуччя, вірних друзів, а удача нехай супроводжує тебе у всіх справах!
![Зміна складу учасників групи Б в Другій лізі](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-17_11-11-20-768x512.jpg)
Зміна складу учасників групи Б в Другій лізі
15 липня відбулося засідання Центральної Ради, скликане президентом Професіональної футбольної ліги України Олександром Каденком із застосуванням сучасних засобів зв’язку. Центральна Рада розглянула три основні питання – кожне з них було прийняте за консенсусу засідання. Члени ЦР ПФЛ проголосували за виключення ФК «Кремінь» (Кременчук) зі складу учасників змагань групи «Б» Другої ліги, затвердивши цю команду у…
![Артем Радіонов залишив пост головного тренера](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_4586-768x512.jpg)
Артем Радіонов залишив пост головного тренера
Щиро дякуємо людині, яка зробила великий внесок в розвиток і становлення нашої команди в аматорському футболі. Наші нагороди є цьому доказом: Чемпіони України серед аматорів сезонів 2017/18 і 2019/20, Срібні призери – 2018/19 і 2020/21. Фіналісти Кубку України серед аматорів сезону 2017/18 і 2019/20. Срібні призери чемпіонату Сумської області 2015, 2016, 2017, 2018 років. Фіналісти…
![Вітаємо в команді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/07/victoria23-768x512.png)
Вітаємо в команді
За “Вікторію” в новому сезоні будуть грати: Вадим ШАВРІН нападник, 35 років попередній клуб: «Нафтовик» Максим ЄВПАК нападник, 20 років попередній клуб: «Нива Бузова» Дмитро УЛЬЯНОВ захисник, 29 років попередній клуб: «MFK Vranov nad Toplou» Валерій КУРЕЛЄХ захисник, 31 рік попередній клуб: «СК Полтава»
![Поразка від Епіцентра](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/epicentr-viktoriya26-768x512.jpg)
Поразка від Епіцентра
7 квітня в Кам’янці-Подільському «Епіцентр» приймав «Вікторію». Це був матч ІІІ туру Чемпіонської першої ліги Господарі, хоч і створили два навіпмоменти на початку поєдинку, але пропустили першими. На 17 хвилині чи не єдина атака сумчан, яка завершилася ударом, стала результативною – постріл Чеглова змусив засмутитися голкіпера Жмурка. 0:1. Утім, після цього кам’янчани організували ряд небезпечних…